Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmi háromszögben vagyok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi háromszögben vagyok, és a csaj barátom kezd csalódni bennem, mert megváltozok, de nem tudom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Röviden annyi, hogy van egy nagyon jó lány barátom, aki évfolyamtársam. Annyira közeli kapcsolatban vagyunk, hogy bármit meg tudunk beszélni, becézgetjük egymást, ölelkezünk, stb, tehát nagyon komoly lelki társi viszony, mindkettőnk folyton mondja, mennyire szeretjük a másikat.


Azonban én szerelmes vagyok belé, neki meg van barátja, ráadásul azzal is jóban vagyok. És mostanában már annyira nehéz elnéznem őket csókolózni, meg táncolni, hogy akaratlanul is ilyenkor az ember kicsit megpróbálja róluk a figyelmét elterelni, mert iszonyat szar érzés.


És most ő csalódott kisség bennem, mert megváltoztam felé. Passziv és kissé lekezelő lettem, de nem direkt. Tudjátok, milyen ez, mikor el kell nézned, hogy a szerelmed mással csókolózik, meg ilyenejk, és egy idő után képtelen vagy ugyanúgy beszélni vele, mint azelőtt. Persze ezt így nem mondhatom meg neki, azzal magyarázom, hogy szalagavató nagyon megterhel idegileg és előre mondtam, hogy most más leszek ez miatt, de persze azért hisz bennem és ad esélyt, hogy visszaépítsem ezt a szoros kapcsolatot.


Szegényke jogosan érzi, hogy elhanyagoltam, meg eltávolodtam tőle, de nem tudom, mit csináljak, nagyon nehéz helyzet ez így... :/



2018. dec. 15. 08:22
 1/4 A kérdező kommentje:

Bízik abban, hogy amint lemegy ez a szalagavatós balhé, visszaváltozok, mondtam neki, hogy ezen kívüli prblémák is becsúsztak, amik miatt most nehéz nekem, de valójában a probléma annyi, hogy:


szerelmes vagyok belé, és nem bírom elnézni, ahogy mással csókolózik, így nem tudok ugyanúgy viszonyulni hozzá...

2018. dec. 15. 08:25
 2/4 A kérdező kommentje:
18/F, 18/L
2018. dec. 15. 08:26
 3/4 DTR42 válasza:

Szerintem mond el neki hogy szereted. Egy komoly barátságban vagytok, tehát még ha nem is viszonozza, akkor is meg tudtok lenni ti egymás mellett. Elmondod neki és kész. Maximum csalódottt leszel egy kissé, de nem kell többé magadban tartanod.

Velem is ugyanez volt a helyzet még 9.-ben. Osztálytársamnak(lány) volt barátja, én szerelmes voltam a lányba és végül el is mondtam neki. Nem viszonozta egy ideig, csak miután szakított az addigi barátjával. De ha nem viszonozza az se baj.

Valahogy kibírod.

2018. dec. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A legjobb fiúbarátomon éreztem egy idő után, hogy többet érez. Addig nem volt nagy gond, ameddig nem lett barátom... Szóval ismerős a helyzet, csak a másik oldalról.


Sajnos nekem be kellett látnom, hogy soha nem lesz ez így igaz barátság. Fiú és lány között borzasztóan nehéz, mindig lesz, aki többet érez - ha ezt tudják kezelni, akkor oké, egyébként meg szerintem csak haverság létezik. Szóval miután beláttam, és megsirattal ezt a belsőséges kapcsolatot, megbeszéltük, hogy ki mit érez, hogyan, mióta, mi lenne a legjobb megoldás.

Nekünk fél év külön töltött idő kellett, aztán mikor újra találkoztunk, elkezdtük 0ról építeni a barátságot: az addigi 0-24ben mindenhol együtt vagyunk felállást vissza kellett szorítanunk. A barátságunk ugyanolyan mély, és szoros, csak egy egészséges távolságot muszáj tartani. Ami nekem is fáj nyílván... Hú öcsisajt, nem irigyellek amúgy! Mindenképpen meg kell beszélnetek. Az őszinteség a legjobb befektetés. De komolyan. :)


A legjobbakat


21/🧓

2018. dec. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!