Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy egy fiú észre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy egy fiú észre vegyen?

Figyelt kérdés
Szeptembertől kezdtem el egy új iskolát és az egyel feltettem járó osztályból nagyon megtetszett egy srác. Kedves aranyos és nem az a tipikus bunkó kamaszgyerek aki nem hagyja békén a lányokat. Szóval mióta beleszerettem ebbe a srácba semmire sem tudok koncentrálni... Elvonja a figyelmemet a tanulásról és minden percben rajta jár az agyam... A baj csak az, hogy egyszerűen nem tudom mit tegyek hogy észrevegyen... A suliban elég sokszor látom de mindig csak a haverjaival lóg. Nem akarok teljesen ismeretlenül ráírni messengeren mert lehet hogy azt sem tudja hogy ki vagyok. Instagrammon bekövettem erre ő vissza, és be is likeolta az egyik képemet, de innen nem tudom hogyan tovább. Mik azok a jelek vagy megnyilvánulások amiből egy fiúnak leesik hogy "jé ennek a csajnak szerintem bejövök"?

2018. dec. 15. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
6%

Ha visszakóvet instán és egyből lájkol is akkor 110% hogy bejössz neki.

Ennyi

Ez egyértelmű

2018. dec. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Nem. Ez ettől még nem egyértelmű. Közel sem. Ez nem így működik x
2018. dec. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baj nem lesz abból, hogyha ráírsz. A fiúk nagyja szerintem örülne is neki.
2018. dec. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is írj rá. Nálunk van egy lány akibe nagyon szerelmes vagyok, de én se merek lépni mivel osztálytársam, de örülnék neki ha kezdeményezne.


20/f

2018. dec. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem előbb mindenképp próbálj meg vele személyesen beszélgetni. Akár kérdezz rá apróságokra, nem látták e xy tanárt, stb, és csak ezek után írj neki/jelöld be. Így legalább beugrik majd neki az arcod, és nem csak egy random csaj leszel aki ráír, mert miért ne.
2018. dec. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de azon is elgondolkodtam hogy mivan ha ilyen korban(14évesen)lehet nem is érdeklik a lányok. Mármint nagyon sok lány barátja van, de egyikre sem lehet azt mondani hogy hu ebből lesz valami...
2018. dec. 16. 08:18
 7/8 anonim ***** válasza:

15 évesen kerültem bele egy 4 évig tartó kapcsolatba, hidd el érdeklik a lányok ha csak nem meleg :D .


#4 voltam

2018. dec. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Velem majdnem ugyan ez van ,csak az én kiszemeltem idén elballag ...😪

16/L

2018. dec. 17. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!