Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik így velem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Urialma kérdése:

Miért viselkedik így velem? Többet érez irántam, mint barátság?

Figyelt kérdés
Először is.. sziasztok! Egy nagyon uncsi kérdés ez, mivel már 1001 emberke kérdezte ezt. Kezdeném is a részleteket: Szóval van egy fiú, akit egy vetélkedőn ismertem meg. Erről a vetélkedőről annyit kell tudni, hogy minden suliból kiválasztanak egy fiút és egy lányt... és úgymond a sulik versenyeznek, hogy melyik iskolának van a legjobb párosa. A vetélkedő miatt sok interjúra jártunk. Ott elkezdtünk beszélgetni a sráccal (hozzátenném, hogy két külön iskolából voltunk). Mikor eljött a vetélkedő, akkor mi nem tudtunk egymásra úgy tekinteni, mint ellenfelek, így amiben tudtunk, segítettünk egymásnak. A páromnak, avagy a sulim által kiválasztott páromnak ez nem tetszett, és amikor lejöttünk a színpadról elkezdett ordítani nekem, meg ökölbe szorított kézzel közeledett felém. Valószínűleg megakart ütni, de nem sikerült neki, mert a srác megvédett, avagy falnak vágta. A vetélkedőt egy buli követette. A bulin a srác egyfolytában engem nézett. A vetélkedő után egy héttel elmentünk pár barátnőmmel korcsolyázni. Korcsolyázás közben egyszercsak azt éreztem, hogy valaki hozzáér a derekamhoz. Hátra néztem és ő volt az. Egy darabig még beszélgettünk, aztán odamentem a barátnőimhez. Egész végig, míg korcsolyáztam mindig nézett, és akárhányszor elmentem mellette elkezdett mosolyogni. A barátai mellett is párszor elmentem, és láttam, hogy mosolyognak, majd ránéznek a srácra. Néha megálltam a pálya szélén, és ilyenkor mindig keresett a szemével. Mikor mentem haza, akkor hallottam, hogy a barátai kiabálják neki: "Siess! Megy el!"... ekkor hátra néztem és láttam, hogy fut felém, majd mikor meglátta, hogy az egyik barátnőm tesója visz haza, akkor megállt.. és csak nézett. Elég fura volt. Nem tudtam mire vélni ezt a viselkedést. Nagyjából ennyi történt velünk. Szerintetek érezhet valami többet irántam... mint barátság?

2018. dec. 15. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy te magad nem veszed észre ezeket a nyílvánvaló jeleket.

De igen, nagyon is tetszel neki.

2018. dec. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennél egyértelműbb nem is lehetne -.-
2018. dec. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy igen.
2018. dec. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, többet érez irántad.
2018. dec. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem nem olyan egyértelmű. Lehet, hogy más lányokkal is pont így viselkedik.
2018. dec. 16. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!