Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert szeretek egy olyan fiút...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert szeretek egy olyan fiút akiről tudom hogy nem érdemli meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egy ideje egyutt vagyok mar egy fiuval, az elejen jo volt minden aztan jöttek a viták de mindig tudtam hogy o eleg nehez eset. Most mar ott tartok hogy minden nap sirok miatta, egyszeruen kikeszit. Szakitottunk mar, de nelkule sem birtam. Iszonyuan tiszteletlen tud lenni hozzam, nem telik el ugy egy nap hogy ne mondjon sértő dolgokat. Nagyon sokat beszeltunk mar errol, es a valaszai is ovon aluliak. Tudom hogy nem mellette van a helyem, mert persze van amikor vele nevetek es boldogak vagyunk de egy kis ido mulva ujbol jönnek a nezetelteresek. Azt is tudom hogy o is szerelmes belem, csak nem tudja kezelni es ezt mind a rossz gyerekkorara fogja. Pedig ez egyaltalan nem indok arra hogy igy viselkedik a baratnojevel aki meg igy is mindennel jobban szereti. Hogyan tudnám elengedni? Minel tovább húzzuk a szot, annál nehezebb lesz...es valahogyan mindig visszakerulunk egymashoz.

Valami tanacs?:( mar tenyleg remenytelennek erzem magamat.



2018. dec. 16. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Adj még neki egy esélyt. Ha azt is ellövi, egyszerűen tovább kell lépj és keresni egy olyat, aki megérdemel. Ne félj kilépni egy rossz kapcsolatból.
2018. dec. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ugyenez ez volt az én kapcsatom is :/ én nem kaptam több esélyt... A hangulatingadozásaimmam az őrületbe kergettem pedig mindennél jobban szerettem őt :( de azt mondta ha keresem akkor feljelent :/
2018. dec. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mert lány vagy és a lányok szeretik azt, ami rossz.
2018. dec. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért mert ez egy ilyen "felsőbbrendű " érzés, nem idelent a Földbolygón generálódott, hanem már eleve tudtunk, születésünk előtt; fentről ezt hoztuk magunkkal:) Meg akár közös reinkarnációs élményeitek is lehettek.:) Hogy pl valami súlyos időszakban, nehéz helyzetben társak voltatok, és támogattátok egymást. :)
2018. dec. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszi az eddigi valaszokat!:)

Igazabol meg aludni se tudok, legalábbis minden álmomban szerepel valamilyen modon. Egyszeruen nem tudom megerteni hogy hogyan tudok olyat szeretni aki semmibe veszi meg a kereseimet is. Ha nem lennek vele egyutt biztos messziről kerulnem, mert egyebkent mint kiderult nagyon kulonbozoek is vagyunk.:(

2018. dec. 16. 23:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Kemia
2018. dec. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Férfi vagyok, úgy mondom:


Szeretnél valamit, ami nincs. Ő nem szeret téged (szerelemmel legalábbis) Ha egy férfi szeret, akkor a nőt a védencének tekinti, élvezi, hogy hőse lehet valakinek.


Nem bántásból, de akivel együtt vagy, az egy bunkó p@cs, aki semmibe vesz téged, mert tudja, hogy megteheti, és kihasznál.

2018. dec. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!