Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
Több mint 5 hónapja szakítottunk, de a mai napig minden egyes nap eszembe jut, nézem a profilját, néha elsírom magam. Életem eddigi legjelentősebb kapcsolatomnak tartom a vele lévőt, nagyon fontos és meghatározó személy az életemben. Volt már nektek ilyen? Rengeteg lány keresett, próbált nyitni, de egyáltalán senki nem tud megfogni. Talán ő lehetett az igazi?:( Miért nem megy a továbblépés?

2018. dec. 17. 01:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínű azért ,mert az alapján amit írtál ő volt az első lány akibe szerelmes voltál és még mindig nem szerettél ki belőle .Esetleg nem lehet helyre hozni azt ,ami miatt szakította tok? Vagy tényleg lépj túl rajta menj a haverokkal bulizni .Ahhoz hogy túl lépj egy kapcsolaton az is fontos ,hogy ne csak feléd próbáljanak nyitni a lányok ,hanem te is feléjük ,különben persze hogy nem fog még téged senki ,hisz a lányok azért megérzik ,ha valami lelki bajod van ,és akkor úgy állnak hozzád .Amúgy hány éves vagy ?


16/L

Ha valami hülyeséget írtam,akkor sajnálom kapcsolatok terén nem vagyok túl jártas .

2018. dec. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát mer azé
2018. dec. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

19 vagyok amúgy. De nem hinnem, hogy helyre lehetne hozni. O mar az első hónap után túl volt állítólag, meg mar nagyon ritkán beszélünk.

Szerelmes meg mar voltam előző barátnőimbe, de ilyen szinten meg sosem

2018. dec. 17. 15:26
 4/4 anonim válasza:
Szia. Pár hét és 1 éve h szenvedek egy fiú miatt. Még mindig. Nekem azt tanácsolták hogy találjak hobbit, legyek társaságban,minden rá emlékeztető dolgot dobjak el töröljek ki (pl képet telórol),menjek bulizni,keressek mást ..ilyenek. nekem ezek nm segítettek de lehet neked igen. .
2018. dec. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!