Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálhatja ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cand-ice kérdése:

Miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés
Osztálytársak vagyunk azzal a fiúval akivel összejöttem. 5.-be összejöttünk aztán szakítottunk mert éretlen voltam. Ezt eljátszottam 4x. Tudom hogy már megunta. De hogy tudnék még összejönni vele? Azóta eltelt 3 év de minden évbe összejöttünk. Már "megváltoztam" hogy tehetném jóvá?
2018. dec. 19. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Most is éretlen vagy. Hagyd békén szegény srácot, eleget játszadoztál vele.
2018. dec. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na és hogy tudnék felnőni? Hogy komolyan vegyenek?
2018. dec. 19. 11:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Először is fogd fel, hogy egy emberről van szó, nem egy plüss maciról, akit a polcon tárolsz és ha van kedved, játszol vele. Az érzéseivel játszottál, és jópárszor pofára ejtetted. Érezd át az ő helyzetét, nem tud benned bízni többet. Tanulj egy kicsit az emberi kapcsolatokról, mert amíg ilyen lazán veszed az egészet, addig inkább jobb, ha senkivel nem vagy együtt.
2018. dec. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez egy erős kijelentés, hogy megváltoztál. Én komolyan veszlek... De csal akkor tudok segíteni ha kifejted nekem azt, hogy mit értesz a "megváltoztam" szó alatt....


Szerelmes lettél vagy elfelejtetted a múltat és megtetszett? vagy szeretet hiányos vagy és kell egy pali aki dédelget vagy mit értesz ezen?

2018. dec. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ő megunt téged, így nem igazán vevő arra a játékra, hogy összejön veled, aztán szakít veled. Mondani persze mondhatod, hogy megváltoztál, de ez édeskevés. Ha változtál, akkor bizonyítanod kell neki és meg kell győznöd, hogy nálad igenis megvan a szándék.

Az, hogy ő ad-e neked egy újabb esélyt, az már az ő döntése, viszont ha elutasít téged, akkor nincs jogod szemrehányást tenni neki, mert ő sokszor adott neked esélyt.

2018. dec. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!