Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nekem kéne kezdeményeznem? És...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem kéne kezdeményeznem? És ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

Most vagyok 9.-es.

Van egy fiú az osztályban aki tetszik. Egyszer megkérdezte Messenger hívàsban hogy elmegyünk-e a parkba. Valószínűleg a barátai mondták azt neki hogy megkérdezze de nem tudom hogy mért.

Ezen kívül amikor nem értem el valamit levette nekem.

Egyszer régebben beszélgettünk elég sokáig. Viszont mostanában már nem szoktunk.

Néha azt veszem észre hogy néz és össze találkozik a tekintetünk.


Szerintetek kéne kezdeményeznem? És ha igen akkor hogy?



2018. dec. 19. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

De elmentél vele a parkba?

Amúgy ha néz téged és összetalálkozik a tekintetetek, akkor valószínűleg bejössz neki.

2018. dec. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1 Nem, nem mentem el. (Nem utasítottam vissza, bár lehet hogy túl írronikusan hangzott amikor azt mondtam hogy persze. De utána nem is esett róla szó és így nem mentünk el)

Örülök hogy így látod. Köszönöm a választ.

2018. dec. 19. 18:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kezdeményezel, csak nyerhetsz. Hogyha nem kezdesz, megy minden tovább, de nélküled. Hogy hogyan kezdeményezz, arra számtalan tanácsot találsz itt a gyik-en.
2018. dec. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3

Valószínűleg igazad van. Meg is nézem itt az ilyen kérdéseket. Köszönöm a választ!

2018. dec. 20. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!