Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megkérdezte vki azt a bizonyos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezte vki azt a bizonyos fiút (aki tetszik nekem), hogy szerelmes belém?! Bővebben lent

Figyelt kérdés

És csak annyit mondott, hogy

Fúj, dehogy is, belé?, soha

És én is tagadtam. (ami amúgy nem volt igaz, mert nekem is tetszik)

Szerintetek azért mondta ezeket mert tényleg undorodik tőlem vagy csak mert tetszem neki?



2018. dec. 19. 18:04
 1/6 A kérdező kommentje:

*ami amúgy nem igaz mert nekem tetszik

Nincsen ott "is"

2018. dec. 19. 18:07
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Fúj, dehogy is, belé?, soha"

Mit akarsz még hallani? Ha csak azért mondta volna, mert...akkor nem ezt mondta volna.

2018. dec. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%

Nem értek egyet veled. Tegnap történt meg velem, hogy egy haverom poénból kérdezte az egyik lányról hogy megszerezze-e nekem, amire annyit mondtam hogy "kösz inkább kihagynám :D " pedig titokban régóta szerelmes vagyok a lányba, de tudtommal barátja van.

20/F

2018. dec. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgyvan, kelts méginkább bizonytalanságot a kérdezőben. Elég szánalmas, ha nem mered bevallani, hogy tetszik neked egy lány. De attól, hogy te béna vagy, más még lehet őszinte. ;)
2018. dec. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pontozz le ha nem tetszik a válaszom, de én őszintén válaszoltam. Nem tudom azon mi szánalmas, hogy nem vallom be hogy pont az a lány tetszik akinek barátja van? Menj ki az utcára, ha meglátsz egy párt mondj a lánynak hogy nagyon tetszik neked. :)


Igen, lehet hogy őszintén válaszolta, de az is lehet hogy nem. Ki tudja mi alakulhat ki a történetből? Én nem bizonytalanságot akarok kelteni a kérdezőben, inkább csak megosztottam a saját véleményem vele. Nem igazán tudom elképzelni, hogy van olyan retardált aki képes komolyan a "Fúj" jelzővel illetni egy lányt. Mellesleg a kérdező is letagadta.

2018. dec. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A "Fúj" jelzi, hogy komolyan gondolta, amit mondott. Az szánalmas, hogy 20 évesen úgy viselkedsz, mint egy 12 éves. Amúgy nő vagyok.
2018. dec. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!