Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elfog múlni az az érzés, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfog múlni az az érzés, hogy hiányzik nekem valaki, aki számomra elérhetetlen?

Figyelt kérdés
Már szét zúz belülről. Nem tudom elfelejteni.
2018. dec. 21. 07:05
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Sírj egy jót utána ölelj meg valakit végül pedig (3-8)nap után elfelejted és utána tudsz azal a gondolattal élni hogy nem lehet veled....nekem ez válik be.
2018. dec. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Részletesebben?
2018. dec. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Nekem a kapcsolatomat és a lányt 4 év után sikerült elfelejteni. Kb. mostanában

18/f

2018. dec. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Valoszinuleg elmulik. Attol fugg, hogy mennyi ideje voltatok egyutt, mennyire nagy erteku emlekek fuznek titeket egymashoz (pl elso csok mindkettotoknek vagy elso kapcsolat, stb), mennyire volt nagy szerelem, miert lett vege... Mindenkepp elmulik, de lehet, hogy sok ido lesz.
2018. dec. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
Amikor majd összejössz valakivel és tényleg szeretni fogod, akkor valószínű el fog múlni magától.
2018. dec. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36%

"Amikor majd összejössz valakivel és tényleg szeretni fogod, akkor valószínű el fog múlni magától."


Pontosítanék: amikor -> ha.

2018. dec. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!