Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy lánynak tetszem, nekem is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynak tetszem, nekem is bejön de a barátnője olyat írt, hogy "biztos hogy tetszel neki, de azt mondta hogy piszkálnák ha járnátok". Ez mit akar jelenteni?

Figyelt kérdés
Magyarul egy ny0mi-nak tart, de tetszem neki, vagy mi? O_O

2018. dec. 22. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a szarkeverőkkel!
2018. dec. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Fél, hogy a hülye barátnői majd beszólogatnak neki. Gondolom, nekik nincs barátjuk és most féltékenyek, hogy az bandában az egyik lány tetszik valakinek, és nem ők tetszenek neked.

Ne foglalkozz velük. Sok "barátnő" be akar kavarni a másik kapcsolatába, főleg, ha neki nincsen senkije.

2018. dec. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Barátnőkkel ne foglalkozz. Nem nekik kell megfelelned, hanem a lánynak. Ha az a lány ennyit foglalkozik azzal, hogy ki mit gondol az esetleges kapcsolatáról, akkor már ott gond van szerintem.

Legalábbis én úgy vagyok vele, hogy ha szeretek valakit, és vele akarok lenni, akkor nem foglalkozok azzal, hogy ki mit mond.

2018. dec. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem félreértettekek. A lány akinek tetszem, és én nekem is tetszik, mondta hogy piszkálnák őt, ha együtt lennénk
2018. dec. 22. 22:23
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen, mivel valszeg ronda vagy.
2018. dec. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De nem neked mondta személyesen. Te ezt csak egy barátnőjétől tudod, nem?
2018. dec. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen
2018. dec. 22. 22:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Erre akartak célozni az előző válaszolók. Simàn lehet, hogy a barátnő kavar. Vagy nem akarja, hogy összejöjjetek vagy nem akarja, hogy összejöjjetek.
2018. dec. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a barátnők ugyanolyan ellenségek is, mint barátok, ha olyan szar az élete, mint neki akkor örök bari, de amint jobb lesz, megy az áskálódás.
2018. dec. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!