Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért félek a szextől?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a szextől?

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok, voltam már 1 nővel, az akkori barátnőmmel lefekudtunk.. De nagyon rövid ideig "dugtunk" mert atfutott az agyamon hogy uuu teherbeeses, meg lelkiismeretem támadt.. Szerencsére a csaj nem lett terhes :D.


Az aggaszt, hogy minden haverom jóízűen beszél a szexről, hogy milyen volt meg minden.. Én meg dugni sem merek, a gumit sem tudom, hogy hogyan huzzam fel... Valami miatt félek ettől az egésztől.



2018. dec. 23. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

Most nem szeretnélek elszomorítani, meg bunkó sem szeretnék lenni, de ez szánalmas.

Férfi vagy. 18 elmultal, már lassan 20 éves. Szereltél is, de nem tudod hogyan kell gumit felhúzni. Felsz hogy a lány teherbe esik...


Te vagy a férfi. Neked kell irányítani az egész kapcsolatot úgy, hogy az mindkét fél számára tökéletes legyen.

Határozottnak kell lenni, és egyszerre gyengédnek.


Segíteni nem igazán tudok benne, hogy mit kellene tenned. Ezt neked kellene kitalalnod. De lehetőleg minél gyorsabban!

2018. dec. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Próbálgasd a gumi felhúzását egyedül. Ha megfelelően van felhelyezve, nem lehet terhes a csaj. Olvasgass a témában és légy bátrabb, mert beteges ez a félelem, amit le kéne küzdened.
2018. dec. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fogadom hogy ha a gumit már fél kézzel is sikerül csukott szemmel akkor meg az lesz hogy utána már nem áll fel ha rajtad van. Ez így szokott lenni :-D

A lényeg hogy ne szorongj, ne görcsölj rá ilyen jellegű dolgokra hanem a lányra hogy milyen vonzó, szexi stb.

2018. dec. 24. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!