Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az van, hogy beleszerettem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HarsányiBea kérdése:

Az van, hogy beleszerettem a legjobb fiúbarátomba! Ès kiderült, hogy a barátnőmnek is ugyanaz a srác tetszik, mint nekem! Ès a srác azt mondta, hogy mindketten bejövünk neki! De èn ezt rohadtul nem hiszem el! Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szeretem a srácot, de a barátnőmet se akarom elveszíteni, szóval most teljesen tanácstalan vagyok! Lehetsèges szerintetek, hogy egy fiúnak egyszerre kèt lányba is szerelmes legyen?? Mert szerintem nem!
2018. dec. 24. 10:46
 1/4 anonim válasza:
100%

Szerintem hanyagold a sracot

Abbol sose lesz jo vege, ha mind a ketten bejottok neki

Egyikotok osszejon vele a srac meg a masik lanyert hajt?

2018. dec. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A pali azt mondta hogy bejöttök neki , nem azt hogy szerelmes mindkettőtökbe.
2018. dec. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Bejöttök, vagyis mindkettőtöket szúrna,

Talán azt hiszi ti is ilyen kis kèlyenc ri.bik vagytok, és barátnőddel lebeszéled az " édeshármasz "

Karácsonyra, vagy újévre :)

Szerintem hagyjátok a francba, manapság mindegyik srác csak dugni akar, aki még nem, nincs bátorsága csaj felé nyitni.

A csajok nagy része is, inkább megba.-szatja magát egy adonisszal, egy igazi IQ huszárral,aztán sír pár hetet hogy csak erre kellet neki :)

2018. dec. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Vegyél sonkát
2018. dec. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!