Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megkapta, amit akart és már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkapta, amit akart és már nem érdeklem. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Nagyon bonyolult a dolog, van csaja, de velem csalja. Már napok óta nem keres, sztem kihasznál. De én nagyon szeretem. Majd keres, ha akar valamit. Mi a véleményetek?

2018. dec. 24. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

A véleményem?


1. Undorító vagy.

2. Akit kilehet használni, azt miért ne használnák ki?

3. Nem fog keresni, mert már “megkapta, amit akart.”

4. Ha esetleg szenvednél, gondolj arra, hogy ezt Te csináltad magadnak szóval edd meg amit főztél.

2018. dec. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogalmazott túl szépen az első, de igaza van. Ha te hagytad magad belemenni egy ilyen helyzetbe, akkor így jártál sajnos. Ha te csak ennyire tartod magad, akkor hogyan várod mástól, hogy többre tartson?
2018. dec. 25. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 LeniDavisJr ***** válasza:
100%
Jogos... De hát ilyenek is kellenek!
2018. dec. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne aggódj! Lúdnyom, nem látszik a vízben!
2018. dec. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnéd, ha egy gerinctelen csúszómászót sajnáljunk, mint amilyen te vagy? :O bocsi nem megy :/
2018. dec. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kérdésedben a válasz! Megkapta amit akart és már nem kellesz neki! Bocsi, de így jártál!
2018. dec. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért szerintem nem a csaj a gerinctwlen csúszómászó, hanem a srác. Ő csal m3g akárkit is.

De egy valamit tanulj meg: foglalt pasival ne. Mocsok dolog. (már amennyiben tudsz róla) Amúgy meg csinálsz bármit akivel akarsz.

2018. dec. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!