Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak akkor ha nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak akkor ha nekem nagyon bejön egy csaj és nem tudom hogyan kezdeményezzek? És nem látok semmit hogy én bejönnék e neki.

Figyelt kérdés

Általános iskola utolsó osztályában együtt jártam vele. Tehát csak egy évet voltunk egy osztályban. Ez szerintem pozitív, mert még nem ismer annyira és nem tudja minden gyerekes baromságaimat. Tudjátok mire gondolok. Ennek ellenére 8. osztályban elég gyerekesen öltözködtem viselkedtem. Mai szemmel kicsit fura volt. De nem is ez a lényeg. A lényeg az hogy nagyon néha beszélgettünk, de nekem már akkor is nagyon tetszett de kezdeményeztem, mert azt gobdoltam hogy az osztálytársak baszogatnának meg egyébként se jó. Viszont most Gimnáziumba járunk, persze nem ugyanarra a helyre. A ballagás óta nem beszéltem vele messenger-en, mert félten hogy valamit elszúrok.

Most az a helyzet, hogy rájöttem kéne valamit csinálni, hogy hátha én is bejönék neki. De nemtudom hogy csináljam. Az instagrammon allandóan kitesz sztorikat hogy pl gondolok rád. De persze mindezt csak úgy nincs megnevezve név hogy ki lenne az.

Ha azt szeretném, hogy bejöjjek neki akkor írjam meg neki, hogy nekem nagyon bejön, azt várjam a válaszát. Vagy ráirjak hogy nincs e kedve elmenni valahova meg ehhez hadonlók. Vagy irogassak neki hogy hogy van hova jár meg hasonlók.

Tehát mikor közöljem vele, hogy nekem bejön ő.

Mert lehet hogy kiakadna. Inkább lassan közelítsek vagy inkább gyorsan.

Ne nagyon szórakozzak sokat, mert úgy se fogok neki bejönni.

Lehet az a lányoknál, hogy valaki neki később jön be amikor jobban megismeri. Én nemtudom.

Légszíves segítsetek.

Nemtudom mit tegyek..



2018. dec. 25. 21:39
 1/5 A kérdező kommentje:
***de NEM kezdeményeztem
2018. dec. 25. 21:42
 2/5 Lazy Lover ***** válasza:
Hívd el randira
2018. dec. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jólvan megpróbálom.

Ilyenkor a nő általában elmennnek, vagy azt mondják, hogy nem érnek ra stb

Vagy mit szoktak csinálni?

2018. dec. 26. 10:04
 4/5 anonim válasza:
Írj rá találj ki egy téma és majd alakulnak tovább a dolgok 😏
2018. dec. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Témát*
2018. dec. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!