Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmi bánat-féle unalom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánat-féle unalom, üresség ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó lány barátom, akibe beleszerettem, és nagyon szoros kapcsolatban vagyunk, néha már olyan, mintha a barátnőm lenne. Kimondjuk rendszeresen, milyen fontosak vagyunk egymsnak, meg hogy szeretjük egymást, de nekem akkor is kellemetlen, hogy közben szerelmes vagyok belé (és el kell néznem a barátjával, akivel amúgy szintén jóban vagyok).


És ezekről sehogy se lehet a figyelmet elterelni, minden másodpercben egy hatalmas unalmat, érzelmi ürességet érez az ember. De tényleg annyira, hogy még ha kimozdulok otthonról, barátokkal beszélek, vagy akármi, akkor is ez van és teljesen depresszióssá és életunttá teszi az embert, semmivel nem tudok foglalkozni, furcsán hangzik, de a szabadidő rablánccá válik. Van hobbim, egy csomó minden érdekel, egy ideje de még azokban se tudom örömömet lelni, ez ilyen végzetesen nagy unalom, ürességérzet.


De nem mondom el neki az érzelmeimet, mert így is volt kis vitánk és most örülök, hogy kibékültünk, és a barátságunkat semmiért nem kockáztatnám, mert így még mindig jobb, mint nélküle, de ez is elviselhetetlen...



Áhh... Szar a helyzet mindenhogy... XD


Ha valakinek van hasonló esete, szívesen beszélgetek... ;)



2018. dec. 26. 17:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Szünet előtt csalódott bennem és bizonytalan lett a barátságunk, ezért úgy voltam, mindent elmnondok neki az érzelmeimről szünet után, meg is beszéltük, hogy beszélgetünk majd. De karácsonykor ugyanúgy írt rám, mint régen és uyanolyan jóban vagyunk, én meg nem merem megkockáztatni, mert tényleg fontos nekem és ő is szeret engem...
2018. dec. 26. 17:45
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem ilyenkor az nyugtat meg hogy a másik fél is szarul érzi magát
2018. dec. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amit a második írt, az is egy megoldás. van akit ez nyugtat meg, de nem mindenkit.

Egyesek bárba mennek el, whiskeyt isznak, más csajok után érdeklődnek, én ebbe a csoportba tartozom, én így győztem le anno a "depresszio" félesegemet.

Esetleg meg az is lehet, hogy le kéne írnom az erzelmeidet. Ha nem Napló, akkor könyv formájában. Vagy valami. amugy nagyon ajánlom, hogy szakitsad mrg vele a barátságot. Hacsak ír neked, v meglátod... Úgyse lehet veled. Csak visszahuz a depresszióba ha ki kerulsz belole... Higyj nekem, tapasztalat. Keress mást! A lányok száma végtelen, ha nem szeret úgyakkor, nem érdemli meg hogy miatta szomorkodj.

2018. dec. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Itt nem azzal van a helyzet, hogy "nem szeret úgy", mert amúgy olyan szoros kapcsolatban vagyunk, hogy néha már olyan, mintha a barátnőm lenne. Nem tudom, hogy ő mit gondol, de nem utasított vissza konkrétan.
2018. dec. 26. 19:22
 5/7 anonim ***** válasza:

3as vagyok

De azt írtad, hogy van baratja, nem? Szerintem elvenni tőle... Gondolj bele ha te lennél a helyébe...

Persze, tudom. Kevés az élet, csak magunkkal foglalkozunk, legyünk kegyetlenek... De én mégis sosem voltam az, és lám, boldog párkapcsolatban élek azóta.


Egyébként csak zárójelben megemlitenem, hogy nem érdemes a lánynak szerelmet vallani, vagy beszélgetni az iránta érzett szeretetről, többet érsz ha kimutatod. Sokkal

2018. dec. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De én nem is mondtam, hogy össze akarok jönni vele. Én csak azt mondtam, hogy így a helyzet nem túl ekllemes és ezt hogyan tehetném jobbá. Világért se akarom őket szétszedni.
2018. dec. 26. 19:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy szereti a barátját, ha együtt van vele, beléf pedig nem szerelmes, hiszen gondolj bele, tudja, hogy te vonzódsz hozzá, mégsem teszi meg azt a kis lépést, amivel együtt lehetne veled. Igaza van az előttem szólóknak, nincs sok értelme így mellette maradni, mert az ő baráti szeretete benned mindig táplálni fogja a szerelmet és csak te fogsz sérülni.
2018. dec. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!