Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A paromba szerelmes egy másik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A paromba szerelmes egy másik csaj. Mit kene tennem?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki sajnos a húga az egyik haverom nőjenek ezért oda keveredett a társaságunkba. Van barátja, de sokszor véletlen az én barataom néven szólítja, nagyon nyomul a baratomra(pl messengeren is irogat neki), becezgeti. Sajnos úgy alakult, hogy a baratomnak sokszor kell fellépnie vele majd meg a jovoben(zenészek) ezért ő nem akar durván bunkó lenni vele, meg amugyis túl kedves ember. Engem nagyon zavar a csaj, de mivel nyíltan meg nem mondott ki semmit, csak kétértelmű utalásokat tett nem tudom mit kene csinalnom. Valakinek van valami ötlete ? Azért általában be szoktam szólni neki durvábban is, de ő azt hiszi viccelek. Ti mit tennetek a helyemben ?:(

2018. dec. 30. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Ha a párod szeret,akkor veled marad, akár mit is csinál a másik. És ezt nem neked kell lerendezni vele,hanem a srácnak.
2018. dec. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmit

Lègy magabiztos!

De azèrt beszèld meg nèha a pároddal,hogy ez zavar tèged.

Valami megoldást ketten találjatok ki.

2018. dec. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Én finoman közölném a csajjal hogy zavar a célozgatása.
2018. dec. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit kene mondanom... baratommal már sokat beszéltem róla hogy zavar. Ot is zavarja de sajnos nem lehetünk nagyon rosszba vele. Felek hogy egyszer olyan Londont kap tőlem amilyet meg soha nem kapott:D
2018. dec. 30. 14:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Vagy a párod mondja meg határozottan, hogy álljon le vagy te. Esetleg a haverod barátnőjével nem tudsz beszélni erről?

Vagy ha már tényleg nagyon zavarja a párod küldje el durvábban. Ilyen téren se engem, sem a páromat nem érdekelné a további kapcsolat a baráti társaságunkkal, mert csak árt a kapcsolatunknak.

2018. dec. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem is a baráti társaság miatt, hanem inkább a további munka kapcsolat miatt kell jóban lennünk vele.
2018. dec. 31. 12:11
 7/9 anonim ***** válasza:

#6: Kell? Tényleg?

De ebből nem lesz normális munkakapcsolat,ez most látszik.

Ez a lány pótolhatatlan az együttesből?

2018. dec. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mivel iskolai együttes ezért nem lehet kitenni. Tehetséges sajnos. Többi csaj a suliban undorítóan enekel.
2018. dec. 31. 16:01
 9/9 anonimkrd válasza:
Én is ilyen helyzetben voltam többször.. tetszettem olyan lánynak akivel sokat kellett talalkoznom..én megbeszéltem a párommal mondtam hogy bízzon bennem és így nem lett belőle nagy ügy, csak legyél magabiztos és bízz benne
2019. máj. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!