Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Félek hogy soha nem leszek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek hogy soha nem leszek szerelmes.!?

Figyelt kérdés

Még igaz hogy nem voltam párkapcsolatban senkivel,de úgy érzem hogy nem leszek szerelmes.

Aki tecik is azt tudom, hogy soha nem kaphatom meg...már a barátnőimnek is van barátjuk...és olyan rossz érzéssel tölt el amikor beszélnek róluk,csak nekem nincs.

úgy érzem hogy a tökéletesre vágyom...és félek attól hogyha szerelmes lennék akkor fájdalmat okozna az a személy.Úgy gondolom hogy nincs szükségem még pasira,vannak akiknek bejövök,de senki nem kezdeményez...

A külsőmmel nincsen baj,bulizni is csak ritkán járok,és elég érzelmes,és komoly ember vagyok

16/L



2019. jan. 1. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Majd kialakul az. No para. Fiatal vagy!
2019. jan. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs azzal hogyha Te kezdeményezel helyettük..és honnan tudod hogy akik tetszenek neked azoknál nincsen esélyed 💥
2019. jan. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szerelem az egy hihetetlen élmény, semmihez nem hasonlít. Nem lehetsz mindenkibe szerelmes. Attól hogy valaki tetszik, nem leszel bele szerelmes. Jó pár kapcsolatom volt rövidebb, hosszabb de a szerelmet 36 évesen éltem át. 40/F
2019. jan. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nagybotos ***** válasza:
100%

Kedves 16 éves!

egy 84 éves ffi válasza.:

Kérlek hagyd a Természetet, a természetest.

Aranyos vagy. Ha a barátnőidnek van szex kapcsolata, az NEM szerelem.

Óriási DOLOG, HA A SZERELMÉVEL FEKÜDHET LE AZ EMBER, VAGY LÁNY.

Jó, ha nem a barátnőidhez méred magad. Lehet ám, hogy a barátnőid is csak másokhoz mérve magukat cselekszenek, ami egy kisebbségi komplexus kompenzálása.

ÉRTÉK vagy!

Az értékes nő /titkos tudattalan módon / de megtalálja az ÉRTÉKES fiút. Még nincs itt az ideje nálad. Ezt is "megérzik" és ezért nem közelednek.

Ne NE add fel az Értéked! Lehet, hogy csak huszonévesen jön.

Féltő szeretettel egy pót nagypapa, Andor

2019. jan. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!