Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ilyenkor?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
16. evem veget taposom.. egyedül. Mindenem meg van es semmim sincs. Egyszerre. Nagyon sok problemam volt az utobbi egy evben. Altalanos suliban imadtam az eletem, nepszeru es kedvelt gyerek voltam. Humorom miatt konnyen beilleszkedtem barhova, lanyokkal is konnyen szot ertek. Most szenvedek. Szar a sulim, az egesz eletem. Nem talalom helyemet. De kezdem osszekapni magamat, vagyis kezdtem. A szilveszter jo volt, de nagyon gaz voltam... hanytam ugy egykor. Par haver segitett a fotozasok kozben es par vagy egy mar nem is tudom lany segitett nekem.. Nagyon aranyosak voltak. Egy eve volt egy hatalmas szerelmi problemam.. most eloszor ereztem, h vegre lanyt szeretnek. Vagyos nem azt h baratnot szeretnek, mert az nem erdekes.. de h van egy lany, ket oraja ismered es annyira meg fog valamije ( a gyonyoru arca, kulseje es hangjam kivul) h nem birod elfelejteni. Es a hanyassal egy kicsit elrontottam... Mit tehetnek? Sose votlam raszorulva a csajozasi tanacsokra, de modt tehetetlen vagyok.. annyira gaz volt, de meg ez sem tantorit el toluk/tole... van bor a pofamon😲 h kene kozelednem? Ezek utan? Nem nagyon ismertem oket eddig, de ezen valtoztatni szeretnek, csakhat...🤷🏽‍♀️

2019. jan. 1. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg neki hogy megfogott téged a személyisége próba szerencse. 😉
2019. jan. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Írd néki ezt :

"Sajnálom hogy tegnap így kellett latnod,és nagyon hálás vagyok a segítségedért"


Esetleg írharod hozzá :

"Egy randi keretében meghálálnám 😉.

Nagyon megfogott benned valami tegnap ..."


Vagy valami ilyesmi ,nem tudom ,ezt formáld át a te stilusodra .


16/L

2019. jan. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha a helyében lennék, nekem hazudhatnád azt is, hogy veled ilyen máskor sosem fordult elő, egyáltalán nem győznél meg. Okádásig ittad magad, ez nem csak undorító de felelőtlen is. Bocsi.

17/L

2019. jan. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsokat, bar ez lehet tul keso..:( Utolsonak pedig igazat adok itt is, hidd el en is szegyellem magam. Foleg h azok a lanyok is lattak, akiket birok es kozelebb akartam kerulni hozzajuk.. de mar nek tudok rajta valtoztatni nagyon.:(
2019. jan. 2. 12:03
 5/6 anonim válasza:
Kezdésnek tanulj meg írni, lehet előnyödre válhat.
2019. jan. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyfiú és egyszerre felnőtt is akartál lenni, illetve ezeknek akartál mutatkozni. Kisült, hogy az italra még éretlen gyerek vagy. Megtörtént és ezt nem megtörténtté tenni nem lehet.

Kérj elnézést a lányoktól. Mindegyiktől. Ha először történt (de csak ha először, amit ők láttak!), akkor ígérd meg, hogy máskor odafigyelsz. Ezt tartsd is be! Ha már máskor is voltál részeg, akkor szállj magadba, mi lesz veled pár év múlva! Elfordulnak tőled, ha látják, hogy nem vagy szavatartó.

Idős férfi vagyok, de berúgva még nem voltam. Olyan volt, hogy nóta volt az italban... Nem cselekedtél helyesen, de ezért még nem dől össze a világ. Tanulság a jövőre nézve.

2019. jan. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!