Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tanácsolni a barinőmnek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tanácsolni a barinőmnek?

Figyelt kérdés

Szoval.Egyik baratnom ismerose lement hozzajuk es ugylatszik belehabarodott a fiu a csajba.(csaj 13).A fiuval egyutt aludtak mint BARÁTOK.

A barinom ugy erzi hogy a fiu le akarja fektetni mert mar olelkeznek es alakult valami kifele.A lánynak tetszik a csávo, de nem akar még lefekudni senkivel (ugy hogy sz*x stb.).Tőlem kért tanácsot hogy hogyan mondja el neki hogy meg nem akarja,(nem akarja megbantani).Hogy közölje finoman?Hogyan kezdje kialakitani a kapcsolatot?Válaszokat koszi!!!


2019. jan. 1. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:

A csaj 13 éves, nem korai ez egy kicsit...

Szimplán mondja meg hogy nem és kész, nem bízik benne.Egyebkent meg remélem tudjatok hogy nem legális 13 évessel szexuális kapcsolatot létesíteni...

2019. jan. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszodat! Persze tisztaban vagyunk vele!Nem akar szexualis kapcsolatot!Csak kozelsbb akar o is ferkozni!A csokhoz szeretne kozeledni! Utana a tobbit.Bejon neki a srac, de nem akar szexualitast.koszi a tanacsot.
2019. jan. 2. 00:08
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

A barátnőd mondja meg ,hogy:

"Nagyon kedvellek és szeretnélek jobban megismerni ,de nekem a szex még korai lenne"

Esetleg tegye hozzá hogy:

"Ha csak leszeretnél fektetni akkor inkább hagyjuk ezt ,mert az úgy se fog neked összejönni ,inkább keress egy másik lányt" de ezt már néha kedvesen és akkor a srác se fog megsertodni ,szóval ne felháborodottan közölje .


16/L

2019. jan. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha ,esetleg kellene még valamiben segítség ,nyugodtan írj 😊.

(Utolsó voltam )

16/L

2019. jan. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi kedves vagy!Csak azt nem tudjuk hogy a fiu tobbet is akar tole vagy csak lefektetni akarja.De koszi a tanacsot, beszelek vele!😊☺
2019. jan. 2. 00:55
 6/7 anonim válasza:
A szex nem illegális semmilyen korban sem egyébként. Ha egy 11 éves lefekszik egy 10-11 évessel nem fogják őket lecsukni. Ha egy 13 éves lefekszik egy 12-17 évessel, szintén nem. De ha két 7-8-9 éves kipróbálja az otthon látottakat, őket sem, max. kapnak egy kis ejnye-bejnyét. Tudom, az utolsó elképzelhetetlennek tűnik, de előfordul. Ezt az egyik válaszolónak írtam.
2019. jan. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Most néztem meg, abban valóban igazad van hogy nem bűncselekmény (ha a srác 18 alatti személy).

De a szex valóban illegális lehet néhány esetben.


[link]

2019. jan. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!