Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom eldönteni mit érzek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni mit érzek iránta, de NEM tetszhet mivel egy baratnomnek is tetszik?!

Figyelt kérdés

Kb. Ő a legjobb fiu baratom, nem mintha valami sok fiu baratom lenne. Mar akkor kezdett összezavarni, mikor egy lapra ráírta (suliba), hogy te szeretsz engem ? Ráírtam, h igen, baratilag. Aztan osszehajtotta a lapot es ráírta, h otthon nyissam ki. Kerdeztem h most miert nem lehet...mondta h nyissam ki akkor de ne lassa senki. Na osztalytarsam kikapta a kezembol , elolvasta. Es aztmondta az a fiu hogy amugy csak viccelt, ne vegyem komolyan. Amugy az vol rajta, hogy "de kar..en többre gondoltam. Nem lehetne?".

Meg suli "bulin" felkért táncolni es nemtom h komolyan ertette e vagy viccbol. Es tobbszor megjegyezte, hogy szep vagyok..(de nem vagyok az amugy ) nem aztmondom hogy huuu de ku*vahelyeees fiu, egy tok átlagos, nem divatduzis,átlagos helyes fiu. Es inkabb a belseje fog meg. De nem tetszik. Neha megis azt erzem, hogy igen. DE NEM SZABAD!


MOST JON A JO RESZ

Bnommel tesin beszélgettünk, a fiúkról is, mindketten mondtuk h van egy fiu es mondtam ugye h nemtudom eldonteni mit érzek iránta. O mondta h tetszik neki egy srac es tobb honap volt mire rájött. Mondtam neki viccbol , hogy bírnám ha ugyanaz a fiu lenne.

Nah..par nap mulva, szinten tesin nahy nehezen elmondta, hogy ki az a fiu. E hat ugyanaz... Aztan megkerdezte, hogy na es nekem ki ? Mondtam h aaaaa nem lényeges amugy nem is tetszik stb. Nem mondtam el ki az. Tiszta filmbe illo jelenet volt. Segitsetek, mi legyen mert egyre rosszabbul erzem magam..hogy nem mehetek az erzesim utan. De nekem fontosabb a v árat n om, mint en. Jobban örülnék az o boldogságának


Egy fiatal lány


2019. jan. 2. 02:12
 1/8 A kérdező kommentje:

*barátnőm


Elirtam, bocsi

2019. jan. 2. 02:16
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem tisztázd vele hogy neked is ő tetszik ,nincs joga a barátnődnek megsertodne ,hisz szó szerint ugyan abba a helyzetbe vagytok .

I

Vagy ha semmiképp nem mondod el neki(pedig az lenne a jobb) ,akkor csak rosszabb lenne mivel őt a srác elutasítaná ,mert úgy tűnik a fiúnak te tetszel és későbbiekben össze is veszhettek.

Lehet barátnődnek ez csak egy fellángolás.

MONDD EL NEKI !!!

Velem is volt ilyen a barátnőmmel és 1 hétben telt mire elérte mondani ,hogy neki az tetszik aki nekem...

De a BFF-em nam haragszom rá ,sőt ....

Elgondolkoztam erre mi a legjobb megoldás és rájöttem nekem ez csak egy fellángolás volt.



16/L

2019. jan. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. A baratnomnek nagyon ritkan tetszik valaki, szoval nemtudom...nemhiszem, hogy haragudna, csak valamiért megis visszatart valami hogy elmondjam
2019. jan. 2. 02:32
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem érti meg és fontosabb a barátságotok akkor nem fogtok összeveszni egy fiún... mehet a levesbe
2019. jan. 2. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ilyen rosszat mondtam volna?:D


Arra céloztam, hogy ha megbeszélik, hogy ugyan azt a srácot crusholják akkor utána hoznak egy fair megállapodást, ami szerintem ebbe az esetbe az, hogy senki nem jon ossze senkivel.... ha valaki osszejonne valakivel ebből a hármasból tuti valakinek rossz lenne vagy nem lenne jó.... ha a barátnő jönne össze a sráccal, akkor a kérdező lehet elfogadná, de nem hiszem, hogy jó szemmel lehet azt nézni ha az orruk előtt smárolnának, ha a kérdező jönne össze a sráccal, a baratnő valszeg megsértődne és megszakadna a barátság a kérdező és a bnő között... nehéz az ügy, de én is annó megértettem amikor a legjobb barátnőm azt mondta, h csak barátok.... azóta is müködik köztünk a fiú lány barátság..


De kimegyek az utcara ott is elmondom ha megkérsz rá:))

2019. jan. 2. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Heeeee gondolkozzal már kivel beszélsz?? Jen rum SOTE őszén
2019. jan. 2. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Először tisztázd a sraccal h komolyan gondolja e

Utána meg a barátnőt tudd le

2019. jan. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jesszus 5. mi lelt téged xdd
2019. jan. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!