Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ennek a szövegnek így van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek a szövegnek így van értelme?

Figyelt kérdés

"Te vagy a főnyeremény, amiért mindig harcolni fogok, akármilyen jól megy a valószínűségszámítás."


Elküldtem az örök szerelmemnek, akivel persze túl magasra tettem a lécet... :D

Mikor kitaláltam, nagyon tetszett, de ez mindig így van, aztán elmúlik valamennyi idő, és fogom a fejem, mekkora hülyeség. xD


Szerintetek tetszett neki?



2019. jan. 2. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, attól is függ, hogy mennyire romantikus alkat az illető.
2019. jan. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
"Valószínűségszámítás". Elég béna szerintem, ne csinálj már hülyét magadból. Ha szereted, mond el neki. Ha el akarod felejteni, ne írj neki. Nem kell menőnek tűnő akármiket írogatni, ettől inkább pitizősnek tűnsz és szánalmasnak.
2019. jan. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kissé stréberes, nem gondolod? :D
2019. jan. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én vagyok a legnagyobb stréber, és ezt tudja. :D Ő is az. :D
2019. jan. 2. 13:34
 5/10 anonim ***** válasza:

A viselkedéséből érezned kell, hogy vette-e a lapot, vagy szóba sem akar veled állni.

F.

2019. jan. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát de mégis, vannak még csodák. :D
2019. jan. 2. 14:21
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Ez általános szöveg és semmi személyesség nincs benne. Ez nem Egy embernek szól és ettől lesz semmit mondó és közhelyes.
2019. jan. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

"Te vagy a főnyeremény az életemben, akiert mindig harcolni fogok , bárhogyan is alakul a kettőnk élete.”

Így kicsit jobb :)

valószínűségszámítás szot inkább használd a suliban. Lol

2019. jan. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha valaki tetszik neked, ne ilyen hülye szövegeket irjal. Menj oda hozzá szünetekben. Hivjad el valahova. Ezek sokkal többet érnek, mintha szerelmes levelet írnal neki. A minőségi idő a lényeg, nem az hogy elmondd mennyire szereted
2019. jan. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazatok van! :)
2019. jan. 2. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!