Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy úgy érzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy úgy érzem mintha csak hátráltatnám/hátráltatom a párom az életben?

Figyelt kérdés

17 évesek vagyunk mindketten és több, mint 2 éve vagyunk együtt tavkapcsolatban (két hetente találkozunk) már ez alapjaraton egy nehezítő körülmény és higyjetek el nem direkt alakult ez így.

Na mármost ő nagyon jól tanul okos sportos és kb tökéletes minden szempontból tudja mi akar lenni céltudatos és iszonyú szerethető.

Ellenben velem én nem vagyok egyáltalán okos sőt full hülyének érzem magam köszönhetően a matektanáromnak és félek, hogy később nem leszek képes rendes munkát szerezni soha ezzel hátráltatva az ő jövőjét illetve nekem nincsennek terveim nagyon csak annyi, hogy vele legyek később is, de néha azon gondolkodom jobb lenne neki nélkülem,de első szerelme vagyok én neki és ő is nekem és mindennel jobban szeretem és a legjobbat szeretném neki és pont ezért úgy  érzem nem vagyok elég jó neki.

Normális kommenteket szeretnék kapni.

Veletek volt már ilyen?

Én a legjobbat szeretném neki és az lehet nélkülem van amit szörnyű "kimondani".

Mit kéne tennem?

(tudom nem ismertek és nem tudjátok milyen vagyok én és milyen Ő, de nekem tényleg Ő a legfontosabb és nagyon szeretem szóval légyszíves)



2019. jan. 3. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Habár én nem vagyok kapcsolatban, de beszéld meg ezt vele, ne arról, hogy te nem tartod magad okosnak, hanem a megoldásról, segítsen neked is a fejlődésben, tanulásban. Próbálj ki új dolgokat, olvass könyveket, bővítsd a tudásodat.


Ne aggódj, biztos szeret a párod, máskülönben össze sem jött volna veled vagy rég szakított volna. Jó a hozzáállásod, hogy nem akarsz élősködni rajta és az ő jövőbeli fizetéséből élni.


Vannak applikációk, amik tényleg fejlesztenek, keress rá a Personal Development-re vagy a TED-re.

2019. jan. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Az igazat megvallva csak matekból vagyok szörnyű imádok olvasni nyelveket is szeretem, de az időmet nem tudom beosztani.

2019. jan. 3. 13:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Önbizalom! :) El nem hiszem, hogy olyan rossz lennél, ha ez a "tökéletes" fiú veled van. Neked ő a tökéletes, neki pedig te. Szóval nyugodj meg.


Egyébként miben nyilvánul meg az, hogy hátráltatod? Nem hagyod tanulni? Nem hagyod sportolni? Nem hagyod kikapcsolódni? Gondolom egyik sem. Inkább úgy érzed, hogy nem vagy elég jó. Pedig az vagy! Úgyhogy nyugodj meg, és szeresd!

2019. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez most iszonyatosan jól esett nagyon szépen köszönöm!

Megprobalok dolgozni az önbizalmamon és kevésbé negatív lenni csak néha vannak hullámvölgyek.(mondjuk kinél nem)

2019. jan. 3. 16:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg! Méltó vagy hozzá.


De ne függj tőle. Akarj neki jót, de ne a magad kárára. Ne tűnj el, ne oldódj fel ebben a kapcsolatban. Mert abba tönkre mész, és nem fogja meghálálni, hogy egy tönkrement, önmagát lényegtelennek tartó (ÖNBIZALOM ÉS TARTÁS NÉLKÜLI) nő van mellette. Mit tiszteljen akkor benned, ha te magadat nem tiszteled?


Hidd el, hogy értékes vagy, szeresd magad, még akkor is, ha te még most nem tudod, hogy mire születtél, mit szeretnél csinálni... Keresd magadat, ismerkedj magaddal, és majd az is meglesz.


Ajánlok neked önismereti könyveket, nekem ezek segítettek a legtöbbet ezen az úton:

Florance Littauer: Személyiségünk rejtett tartalékai (A könyvben van teszt is)


És egy teszt a szeretetnyelvekről: [link]


Illetve a szeretetnyelvek megalkotójától egy oldal, böngészésre: [link]


Sok sikert az önmegismerés és önmagad megszeretésének útján!

2019. jan. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!