Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor könnyen kapható...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor könnyen kapható lennék?

Figyelt kérdés
3 hét ismeretség után jöttünk össze. 2 hónapja járunk, és először pettingeltük, de elég rendesen (orális szex azért nem volt) Mindig annak a fajta lánynak gondoltam magam, aki nehezen adja magát, errefel tessék, jön egy srác, akibe fülig szerelmes vagyok, és ilyen gyorsan mennek a dolgok. Az igaz, hogy szerintem ő is belém, hiszem már gondoltunk a közös jövőnkre is, és per pillanat ő is szeretne jövőt velem. Csak az a helyzet, hogy az előző kapcsolatában hiába volt hosszú, a lánnyal semmi nem volt, én pedig 2 hónap után ledobtam a melltartómat, és kicsit rosszul érzem magam emiatt, attól félek, könnyen kaphatónak fog tartani, és idővel nem fog megbecsülni eléggé. Tényleg az lennék? Vagy mégsem? Min tudnék javítani a jövőben? Volt már valaki hasonló helyzetben? Mi lett a kapcsolatból ezek után? 18/L, ő 18/F

2019. jan. 3. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Elvileg az vagy, de gyakorlatilag nem. Tehát nem. Mondjuk ne is dicsekdjél ezzel a saját érdekedben. Itt borsodban a cigány bitch 5 perc után megrakatja magát csak családi legyen.
2019. jan. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Nyugi nincs semmi baj, nem vagy az.


Bizonyítték van rá, hogy exem letagadta, hogy már nem szűz, és összejár valakivel csak szexelni. GG 17 évesen :D

2019. jan. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 2 hónap után semmi gond nincs azzal hogy engedtetek a vágyaitoknak.
2019. jan. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Nonner válasza:
61%

Az én véleményem szerint nem attól lesz valaki könnyen kapható, hogy hogyan viselkedik egy párkapcsolatban, hanem inkább attól, hogy milyen gyakran váltogatja az ágyasait.

Sőt, attól sem lesz valaki r***nc, hogy vannak egyéjszakás kalandjai. Persze ez csak az én véleményem.

Nekem nem volt sok párom, sem kalandom, a férjemmel anno viszont első találkozásunk ággyal végződött és ettől nem lotyó lettem, hanem házas.

2019. jan. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem. A könnyen kapható az, akinek elég egy helyes srác meg két feles hogy szétnyissa a lábát.
2019. jan. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem.Ne aggòdj.

Egyáltalán nem.

kèt hònap az hosszù idő.

Nem kell,hogy ezt èrezd.

Inkább bizonyìtsd,hogy mennyire szereted,hogy abbòl is tudja,azèrt tetted,mert teljesen oda vagy èrte.

Nem pedig könnyen kaphatò.

2019. jan. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem nem vagy könnyen kapható. Csak nagyon szerelmes. Három hét alatt remélem elégge megismertétek egymast, hogy elkezdetek járni. S két hónap után pettingeltetek.

Nem adod magad akárkinek, de annak, akit szeretsz sem engedtél még annyira sokat. Jó gondolom kézzel rendesen felfeseztétem egymást. De az lenne a hülyeség, ha nem azt tennéd, amit igazán szeretnél.

Ha nem akarsz semmit elsietni, akkor ennél többet még ne csináljatok. S ezt mond meg neki is, hogy nálad jelenleg még ez a maximum. És mindig csak olyat tegyél, amit te is akarsz teljes szíveddel, lelkeddel és testeddel. Akkor nem lesz itt probléma.

22L

2019. jan. 5. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 18évesen már elég érett vagy. Normális hogy engedtél a vágyaidnak. Tartsátok tiszteletben egymást,jöjjetek rá mihamarabb hogy jó a másiknak. Nincs is jobb és őszintébb az elsö orgazmusoknál majd :P. Sok sikert nektek! Ja és dobj be mindent nyűgözd le,és életed reméljük legszebb évei lesznek majd ezek ;) .
2019. jan. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy könnyen kapható, sőt!


A fiú akivel vagy, fontos lehetsz neki, és rendes lehet, ha ilyen türelmes és hajlandó volt várni 2 hónapot, és most is csak pettingeltek.


A legtöbb fiú, vagy férfi, bármelyik korosztályból, jó ha kibír egy hetet, vagy annyit sem....

Főleg hogy ha nem kapják meg azt, amit akarnak, és amikor akarják, akkor odébb állnak és keresnek mást akinél megkapják rögtön.


Szerintem nem siettétek el. Tegyél ahogy érzed, ha úgy érzed elérkezettnek látod az időt, akkor vágjatok bele.

De ne erőltessetek semmit.

2019. jún. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!