Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Probáljak vele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Probáljak vele még beszélni? Vagy inkább talált egy sokkal szebb lanyt mint én akivel jobban mégértik egymást? Én16/L, ő 19/F

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen találnak rám a srácok. Mindig is vissza húzódó voltam és soha sem kezdeményeztem senkinek. 1hónapja 1sráccal elkezdtem beszélni. Nagyon megfogott mint külsőleg de belsőleg is. Számomra egy álom pasi és kb ilyet képzeltem el magamnak 1.baràtkent. de egyik naprol a másikra nem keres, én próbáltam keresni és írtam is neki, irta hogy csak dolga van es melózik es nincs ideje kb semmire. Én ezt megértettem de ugy ereztem hogy semmit nem akar tőlem pedig màr a találkàt szerveztük. És így inkább màr nem írok., hisz olyan 1oldalú lenne a beszélgetés. De ez alatt az 1hónap alatt annyira elvarázsolt hogy az valami hihetetlen. pár napja sirva alszok el miatta😅 végre ereztem hogy valaki törődik velem aztán mégsem

2019. jan. 4. 00:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Simán meglehet, hogy tényleg csak meló, s én a helyedben várnék egy picit. Hogy mennyi az a "pici", amennyit a megerteseid mondanak. Amikor úgy érzed, hogy tudsz szeretni mást, s ot végleg el tudod felejteni.

De mellette egyébként nyugodtan utána nezhetsz. Legalábbis én ezt tennem ha egy lány csinálna ezt. Próbáltam kideríteni hogy ki az, akivel sokat beszélget, írogat. Felmernem az eselyeim, es ha semmi, akkor hagynám. Van egy csomó mindenki más. És nincs olyan hogy nagy "ő".

2019. jan. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az élet hülyesége az, hogy kapaszkodsz viszonzatlanul a másikba, mert azt gondolod ő az igazi.


Ennek a csodafaxa srácnak valószínűleg van 10 olyan csaj a körülötte akikkel így dumál. Aztán egyiket meghúzza akkor ír a másiknak, " uhh végeztem a melóval :D, talizunk csajszi "



Azt gondolom hiába mondom neked, hogy ne csak a külsőt nézd. Jó ez elég hülye indok, de ne csak a külsőt tényleg.


Mert nem egy olyan csajt láttam aki külsőre tök normálisnak tűnt, aztán mikor megszólítod szalad utána a krumpliföld.


átlagos csajba meg láttam olyat, hogy normális volt azt ömlöttek utána a palik, pedig nem nézett ki olyan jól.

2019. jan. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont nekem is ilyen problémám van. Jó ez nem ide tartozik. Lehet hogy csak meló.. Az miatt sok fiú nem bír írni csak ha ráér. Szerintem ne hagyd elveszni csak úgy meg méghozzá ha tetszik neked. Küzdj érte. Ha tényleg nem akarna semmit vissza sem írna.
2020. máj. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!