Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt már valakivel ilyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakivel ilyen?

Figyelt kérdés

A barátom ölében ültem egymás felé furdulva először csak a terdenel ültem aztán ahogy csokoloztunk közelebb húzott és éreztem magam alatt hogy fel all neki és nagyon jó érzés volt és osztonosen el kezdtem mozogni rajta és láttam rajta h élvezi.. Én is élveztem..

Még szűz vagyok (17 éves) és most nagyon meg kívántam.

Veletek volt már ilyen?

Mit csináljak kozoljem vele h szexelni akarok? De ez nem lenne túl ciki? Ti mit csinálnátok?



2019. jan. 4. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem, ilyen még senkivel soha nem volt o.O


Mondj el 8 miatyánkot és 6 áldást


Ámen

2019. jan. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De vicces vagy azta
2019. jan. 4. 16:40
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Oldjátok meg hogy ketten legyetek valamelyikőtöknél. Hidd el, ha már csak megemlítenéd hogy milyen jó lenne nektek egy éjszaka csak kettesben egy üres házban, már venné a lapot.

Ezután meg már szerintem jönne minden magától. Ha félne lépni, mert mondjuk azt hinné hogy te még nem szeretnéd, akkor egy intimebb pillanatban nyugodtan simítsd végig a kezed a farkán, mondjuk csókolózás közben. Innen meg már egyértelmű ;)

2019. jan. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Huha rendben
2019. jan. 4. 17:15
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Ma már a dugáshoz is útmutató kell a népnek. A lyuk adót remélem fizetitek.
2019. jan. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is mondd meg neki nyugodtan, hogy már készen állsz rá. Egy kapcsolatban az ilyen nem lehet tabu/kínos téma. Egyébként biztosan örülni is fog neki.
2019. jan. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha legközelebb ilyen van, akkor mozgás mellett, után, előtt, hogy gondolod. Nézz a szemébe, csókold meg, simítsd meg a karját, majd ott lenn is.

Ha kettesben vagytok, akkor eserleg megpróbálhatnád, hogy simogatod, lehúzod a cipzárt, s kezeddel eljátszol vele. Aztán alakulnak a dolgok. De azért rögtön ne szex, csak apróbb dolgok. Pl amikor ezt csinálod, súgd a fülébe, hogy most örömet szeretnél szerezni neki a kezeddel (vagy ha te úgy érzed, akkor száddal, bár én nem tenném). S örülnél, ha ő is. Ha ezzel végeztetek, akkor mond, hogy legközelebb egy romantikus éjszakán szívesen mennél vele tovább. Vagy hogy te már igazán szeretnéd, s felkészültél.

2019. jan. 5. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek ne legyetek már hülyék!


Ezekről BESZÉLNI KELL!!!


A szexualitás és a kapcsolatok egyik megrontója és akár szakító ok is lehet a beszéd hiánya. Nem szabad tabuként kezelni a szexet.


Mondd ki a vágyaidat és mondja ki ő is.


Nem biztos hogy ilyen korban egyértelműek a jelek... nyilván ha 30 éves pasiként elkezd lovagolni ruhában rajtam a csaj, abból egy hatalmas szex lesz :D de ilyen korban nyugodtan beszéljetek.


Megmondom az első igazi komoly barátnőmmel emiatt mentünk szét!


Tabuként kezelte a szexualitást és 4 hónap után is képtelen volt szűz 19 éves nőként erről beszélni. Vártam volna 1 évet is, de egyszerűen az őszinteség hiánya miatt elcsesződött és szakítotunk. Én is szűz voltam...


Nagy tapasztalat volt, ne kövessétek el.

2019. jan. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Ha bármiben segítségre, tanácsra van szükséged vagy tapasztalati kérdésed van írj bátran priviben:)

20L

2019. jan. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm
2019. jan. 5. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!