Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Mondjátok, miért csinálj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mondjátok, miért csináljátok ezt? 17/L

Figyelt kérdés

Miért csak azokat a büdös k_rvakat nézitek valamibe? A normális lányokat semmibe max annyira jók hogy játszhatok velük és /vagy el vegyétek a szüzesség ük. Normális kapcsolatra alig vágyik közületek valaki. Miért jobb 100 kurv_val b_szni érzések nélkül, minthogy keresnétek egy normális lányt akivel szeretitek egymást és annyiszor fekszetek le amennyiszer akartok.. Vagy nektek már ez nem kell? Valami marha nagy gond van a világgal, hogy itt tartunk, hogy egy lányra márcsak akkor figyelünk fel ha lecummant valakit..

(Tisztelet a kivételnek.)



2019. jan. 5. 17:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Most megcsalt téged valaki, és máris azt hiszed, hogy az összes fiú olyan, mint aki most átb@$zott téged? :D
2019. jan. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem csalt meg senki csak egy idő után belefáradsz hogy az összes fiú akivel beszéltél csak barátság extrákkalt akár tőled. De lehet velem van a baj.. És amúgy ez csak egy kérdés, csak kíváncsi vágyok hogy miért van ez.
2019. jan. 5. 17:40
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
Figyelj csak kislany... sokfèlèk az emberek mindenkinek mas kell. Sokaknak a kvak... es ez igy van jol. Nem tudsz rajta valtoztatni. Keresgelj, majd akad valaki akivel kolcsonos a vonzalom.
2019. jan. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

Én nem vagyok olyan, ahogy a haverjaim sem.

Ez attól függ hogy milyen emberekkel ismerkedsz.

2019. jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
33%

Megérdemlitek, mert a normális srácokat nem veszitek észre!


Ráadásul egy 17 éves lány mellé FÉRFI kell, nem kismajom.

2019. jan. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%

17évesen ki akarna függeni egy nőtől? Még ki akarja élni az életét, nem megállapodni ilyen fiatalon. Persze vannak kivételek. Van olyan aki megtalasztalta a szerelmet, ő hűséges tud lenni egy lányhoz.

De én örülnék nekia helyedben, ha nyiltan kimondaná a srác, hogy barátság extrákkal és nem csak behülyít, szeretlek életem végéig dumákkal összetörve a szíved.

2019. jan. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Vannak kivételek, a gond az hogy őket úgysem veszitek észre mert az a tipikusan "unalmas" fiúk...
2019. jan. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%

Lányok! Mondjátok, miért csináljátok ezt? Miért csak a kigyúrt, BMW-s taplók kellenek nektek, akiknek annyi az IQ-juk, mint a szemük? Miért jobb összejönni az ilyen gyökerekkel, mint egy normális fiúval, aki esetleg mackós testalkatú vagy nincs autója? Vagy nektek már a normális fiúk nem kellenek? Valami marha nagy gond van a világgal, hogy itt tartunk, hogy egy fiúra már csak akkor figyelünk fel, ha ócskavas bömöse van, de rajta van a propeller és akkor húúú de menő...

(Tisztelet a kivételnek)


Ugye, mennyire nem jó általánosítani?

2019. jan. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
21%
A lányok csak akkor figyelnek fel rád, ha anyagi javakkal rendelkezel és ebbe a testi kinézet is bele értendő!:)
2019. jan. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Jóóó bocsánat.. Igazatok van túl hamar fellángolásból és általánosítás írtam ki a kérdést.

És amúgy egy darabig húzta az agyam és csak utána nyögte be a barátság extrákkal dolgot de valamilyen szinten fair volt tőle.

És engem nem érdekel ha tipikus "unalmas" fiú csak ne legyen ápolatlan, valamennyit adjon magára és hasonlóak legyünk, szeressük egymást és úgy kezeljen mint egy hölgyet vagy nem tudom mit írjak ide. Nő még nem vagyok szóval értitek. Ééés igen férfi kéne de nem mozgok nagyon 20on évesek körében. Majd ha elmegyek egyetemre talán könnyebb lesz.

És sajnálom tényleg az általánosítást.😇

2019. jan. 5. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!