Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek csináljak hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek csináljak hogy legyen végre barátom? Már olyan jó lenne!

Figyelt kérdés
Az egyéb megjegyzések kérem kíméljenek köszönöm szépen! ♥️

2019. jan. 5. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne várakozz! Hülyeség! Ne erőltesd! A legjobb dolgok akkor történnek meg,amikor a legkevésbé számítasz rá!
2019. jan. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés. Nagyon sokáig barátot akartam,kerestem hogy hátha lesz majd valaki. Egy idő után feladtam és úgy döntöttem nem kell barát,erre rá 1 hónapra az életembe köszöntöt a szerelem.Teljesen váratlanul ért,ráadásul kölcsönös.



Lényeg,hogy ne erőltesd! Csak élj,élvezzd amit csinálsz és majd a legváratlanabb helyezetben biztosan betoppan a nagy Ő.. :))

2019. jan. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Feta ***** válasza:

😏😏

Tudok milyen, nekem sem ártana már egy barátnő, de rájöttem, hogy ha leszarom, akkor annál hamarabb lesz

Remélem😀

2019. jan. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az első jól mondja, amikor nem számítasz rá :) Én is arra a csodára várok, de az ismerkedés nagyon erőltetett lenne nekem.. pedig én is vágyok egy társra (lányra) akinek én is az élete értelme vagyok, de hát a mai világba ez már nem olyan könnyű, a trendi csitrik elnyomják az igazi lányokat :( Sok sikert :) 17-18f
2019. jan. 6. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!

De én most pont abban helyzetben vagyok ammikor nagy szükség kellene egy barátra mert mivel szalagavató előtt állok és valahogy sehogy sem vállik be az élet úgy ahogy én szerettem volna és ez nagyon eltud szomorítani. Más korombelüli lány már rátalált a szerelmére és azokat a vágyakat teljeíti be amiket én szerettem volna elérni ah életben és enegem elkeserít nagyon!! 😣😔

2019. jan. 6. 11:50
 6/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogyha néha nem jól irtam egy-két szót tényleg véleten volt! 🙂
2019. jan. 6. 12:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan érzek ahogy leírtam, de ezek szerint okos tehetséges vagy, akkor meg nem kell ráparázni, főleg ha pont addig az időpontig nem jön össze, nem kell elkapkodni, valószínűleg ha nekem is jó lenne bármi random lány már lett volna valakim lassan 18 évesen e-helyett én is ilyen kérdéseket írok ki és várok a lehetetlenre :'D Ne keseredj el ha addig még egyedül leszel, majd csak jön ha nem számítasz rá.. Na meg persze ha nem vagy olyan "válogatós"
2019. jan. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok válogatós. Köszi rendes vagy!

Volt már barátom ezt azért irom mert mindenki ezt kérdezi privátban!

2019. jan. 6. 14:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Rakj ki a netre sok pucér képet! Tuti hatás!! 17F
2019. jan. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!