Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?!

Figyelt kérdés

szóval van egy fiú akibe szerelmes és vagyok egy idős velem

együtt járunk hittanra és akármikor felszólít a tanár és elkezdek beszélni akkor ő is engem néz és ha a tanár beszél ő akkor is engem néz tehát egész órán bámul és amikor rá nézek akkor nme kapja el a tekintetét hanem a szemembe néz és mosolyog pl:amikor egymásra nézünk akkor elkezdem mondjuk felhúzogatni a szemöldököm vagy rá kacsintok akkor ő is rám kacsint ˙(egyébként nagyon vicces és jó a humora) meg kedves is

és nemrég álltam a folyosón és ő pont ment tesire és amikor meglátott akkor rögtön elmosolyodott

és órán is amikor lehet próbál velem szóba elegyedni

meg van hogy mondtam hogy éhes vagyok és megkínált a sajátjából

meg van hogy tudja hogy nézem de nem néz oda és elkezd hülyéskedni utána pedig a szemembe néz és mind a ketten röhögünk

kérlek segítsetek tanácstalan vagyok


2019. jan. 6. 01:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Totálisan. :)

Hogyha szereted őt, és szeretnéd megtudni hogy ő is szeret, akkor vidd el egy olyan helyre(akár iskolán belül) ahol csak Ti vagytok ketten, és beszélgess vele, vagy öleld meg. Örülni fog neki, bár nem tudom hány évesek vagytok. :D

2019. jan. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen ,tetszel neki ez egyértelmű !

L

2019. jan. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vonzódik hozzád, de alighanem tapasztalatlan abban, hogyan kezdjen egy lánnyal beszélgetni. Mivel neked is szimpatikus a fiú (ez még nem szerelem ám, legfeljebb plátói szerelem!), akkor mosolyogj rá továbbra is. Ha egy társaságba keveredtek a folyosón, akkor állj mellé és egy jó "beköpésén" nevess egyet és érintsd meg a kezét... Lesz ebből valami. Kérdés, hogy meddig, de az csak rajtatok múlik.

F.

2019. jan. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!