Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van kettős érzésem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van kettős érzésem a szerelem terén?

Figyelt kérdés

Miért van az,hogy vágyom egy kapcsolatra (vagy akár csak egy ölelésre),de mégis úgy érzem néha,hogy mégse,mert meghátrálok.Például van egy lány,aki tetszik,de nem merek kezdeményezni nála,mert önbizalomhiányos vagyok.Vágyom arra,hogy pl megöleljen,de már ha csak ránézek,már "megijedek". (például ha látom a folyosón)


18F



2019. jan. 6. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Legyél már magabiztosabb ,már felnőtt vagy konkrétan ,mitől félsz ,nem fog megenni a csaj ?!

Ezzel én is így vagyok ,talán ezért bírom a magabiztos pasikat .

16/L

2019. jan. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nem kettős érzés. Hiszen nem nem akarod a kapcsolatot, hanem félsz tőle. Emiatt hiszed azt, hogy nem.

És ahogyan ezt leirtad, ez az onbizalomhianyossagod miatt van amire sajnos nincsenek praktikák, hogy hogyan tudod úgymond "legyőzni"

Neked kell magadba rendet tenni, mindenkinek más segit

2019. jan. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Ez teljesen normális érzés, sokan érezzük ezt időnként. Szeretnél kapcsolatot, de félsz, hogy rosszul sül el, aggódsz, hogy valami nem lesz oké. Ne félj belevágni, senki és semmi nem tökéletes, ha pedig van valami gond, azt meg lehet oldani. Próbáld meg szeretni magad, úgy egyszerűbb lesz a kapcsolatokkal is.
2019. jan. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ez nálam ugyanígy van. A tököm tele van már :D

Pedig olyan szép...

2019. márc. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!