Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy fiú feltűnősködik és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú feltűnősködik és hangosan beszél ha a közelben vagyok, az jelentheti azt hogy tetszek neki és zavarban van?

Figyelt kérdés

Szóval van egy nálam fiatalabb srác, akivel egy ideje szemezünk. Most ahogy visszamentünk a suliba, észrevettem hogy a haverjai folyamat bámulnak (vannak vagy 8-an), ő pedig szintén elég sokat néz.

A folyosón ültem, amikor kijött a bandájával a teremből, teljes csend volt, aztán amikor meglátta hogy ott vagyok, olyan hangosan kezdett el beszélni az egyik sráchoz hogy rendesen majdnem megijedtem :DD Ekkora impulzust adhatott neki az hogy meglátott?

Nagyon zavarban szokott lenni, ez látszik.


Szerintetek csináljak valamit vagy hagyjam hátha majd ő?


Köszi a válaszokat! :)


18/l, ő pedig 16/f



2019. jan. 6. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Ennek nem sok értelme van. Kis taknyosnak bejön az érettebb csaj. Ezen minden fiú átesik egyszer. Szóval ne vedd komolyan.
2019. jan. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A te válaszodat vártam mert mostanában minden kérdésnél ott vagy. Nem igazán a kérdésre válaszoltál egyik helyen sem, ahogy itt sem, csak trollkodni jársz ide. Nem is értem eddig miért nem tett helyre senki? :D
2019. jan. 6. 18:34
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Honan ismersz kedves kérdező? Mit tudsz rólam? Remélem azért a bankkártya számomat nem tudod😀 Most utalták rá a családit.
2019. jan. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Név nélkül mire van ekkora képed? Teljesen normálisan kérdezem, nem akarok beléd kötni. Nem is értem hogy nem vágtak még ki erről az oldalról. Vagy lehet már ez az ezredik profilod ? :)
2019. jan. 6. 18:44
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Na látod. Ennyi. Már baj van. Név nélkül mikor még nickneved sincsen. És pont te ugatsz. Honnan tudjuk, hogy te nem vagy troll? Ha? Bármi bizonyíték?
2019. jan. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem én kommentelgetek mindenhova baromságokat!:)
2019. jan. 6. 18:50
 7/9 anonim ***** válasza:
21%
Kicsi még, mit akarnál tőle? Most jött rá arra, hogy egy punci sem bevehetetlen. Egyébként meg csak túl gondolsz az egészet, mivel magányos vagy, így hajlamos vagy rá!
2019. jan. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Lehet tetszesz neki, lehet véletlen események túlmagyarázása. Bármi lehet. De ha valaki így mutatja ki a zavarát, akkor nagyon gyerek még, te meg felnőtt (legalábbis papíron) 18 éves hölgy vagy, biztos ezt akarod?
2019. jan. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
25%

Tudod kedves #noname, hogy van egy olyan mondás, hogy hülye kérdésre hülye válasz. Na ez és még oly sok kategória ezen fut. De ez egy nagy titok szóval ne áruld el senkinek😁😉

Még a végén kiderül és akkor az egész oldal értelmét veszti ahogy a te meg az én szórakozásom is.

2019. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!