Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csókolóztam egy másik sráccal....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolóztam egy másik sráccal. Ezzel mindent elrontottam?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tetszik, és állítólag ő sem közömbös irántam. Nyáron kavartunk, de azóta eltávolodtunk kicsit. Valószínűleg lehetne valami a dologból, viszont elég félénk típus, ezért kicsit le is mondtam arról hogy kezdeményezzen.


Nemrég egy buliban ahol ő is ott volt, (ne kérdezzétek miért) kicsit összekavartam a levet egy másik sráccal, aki a baráti társaságunk tagja.


Szerintetek innen még helyre lehet hozni? Mit tudnék tenni? Mondjuk a következő buliban... Vagy ráírjak-e.. Mert ilyen összejöveteleken kívül nem nagyon találkozunk..

Nekem nagyon tetszik a srác, és valószínűleg én is neki.


Előre is köszi!!


18l, 18f



2019. jan. 6. 20:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Nem jártál vele, nem volt semmi komolyabb. Szóval mit is értesz az alatt, hogy "innen még helyre lehet hozni?" . Ha valamilyen formában tudsz arra utalni, hogy szingli vagy és bejön neked, akkor a többi rajta múlik. Nyilván nem szereztél plusz pontot azzal nála, hogy látott mással csókolózni, sőt. Ha nyúlbéla kaliberű, akkor valószínű negatívan érintette a hozzád való viszonyulását. De szerintem tényleg csak nyomatékosítanod kell benne, hogy az nem volt komoly.


Sok sikert! :D

2019. jan. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13%
Szomorú,hogy elvileg felnőtt emberek ilyen gyerek szinten maradnak.
2019. jan. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1#, köszönöm a választ, igen úgy értettem hogy mennyire számít e helyrehozhatónak ez a rossz pont nála. És akkor próbálkozni fogok a tudtára adni:))


2#, szerintem is hülyeség 18 évesen felnőttnek lenni, én bőven nem érzem még magam annak:))

2019. jan. 6. 20:29
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálj vele valami külön programot szervezni, és akkor kiderül, hogy ő mit akar per pillanat.
2019. jan. 7. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

Szomorú,hogy elvileg felnőtt emberek ilyen gyerek szinten maradnak.

Már bocs, de nem hiszem, hogy sokkal éretebb vagy. Főleg ez a mondat után. Az, hogy 18évesen nagykorú vagy nem jelenti azt, hogy felnőtt. Van aki 80évesen sem nő fel. Persze ez már gáz, de van olyan aki már 12-13 évesen is olyan szinten van mint amin Te ez a mondat után biztos, hogy nem vagy. És nem az a felnőtség, hogy fhuu dolgozok és eltartom magam meg nem bulizok s senkit sem csókolok meg... yahh... amíg nincs párja miért is gyerekes vagy probléma!?

Csajszi. Semmi baj. Nem voktatok együtt. Kérdezz rá. Nem ciki.. hidd el. Ha tetszik s fordítva is így van.. hívd el, te randira stb. Nem baj az. Volt egy csaj akit őszíntén még suliban észre se vettem hirtelen rám írt, hogy tetszem neki szeretne megismerni esetleg randizni. Nem volt senkim belementem. Az, hogy csak 1-2 hónapig voltunk együtt az már más, nem ezért volt. Mint kiderült fele se ennyire volt a csajszi "tökös" sőt... illetve sokmindenben elütköztünk

2019. jan. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
#3: Attól még ugyanúgy gáz,hogy ennyire könnyen kapható vagy.
2019. jan. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#4, #5, köszönöm:))

#6, tudom sajna, néha én is ezt érzem..

2019. jan. 11. 21:47
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
#7: Akkor azt is tudod,hogy az ilyen lányokkal nem akar senki párkapcsolatot?
2019. jan. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8#, igenigen, persze. Próbálok változni, és szerintem ez a fontos.

Talán azért alakult ki bennem ez a dolog, mert az első pár tapasztalatom elég rossz volt, sajnos akiket én nagyon is komolyan vettem, csak játszadozni akartak velem.

Persze, nem okolhatok másokat.

Igyekszem.:)

2019. jan. 14. 21:21
 10/12 anonim ***** válasza:

#9: Amíg csak próbálod,addig nem fog menni. Mit tettél eddig a dolog ellen?


A jövőre nézve ennyit jegyezz meg:

1. Hagyd ezt a fiút, ellőtted az esélyeid nála.

2. Buliban soha ne ismerkedj, főleg addig ne, amíg nem tudod magad visszafogni. Sokkal kulturáltabb helyek léteznek ismerkedésre,gyakorlatilag csak olyat tudok mondani. Meg úgy általában a folyton bulizós embereket nem lehet komolyan venni.

3. A srác,akivel csókolóztál,nem barát. Barátokhoz nem vonzódunk.

2019. jan. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!