Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mutatja ki a fiú ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutatja ki a fiú ha tetszik neki egy lány? ( bocsi kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Tudom, majdnem napi szinten vannak ilyen kérdések de nincs kedvem keresgetni. Arra lennék kíváncsi hogy miből szűrhető le az ha egy fiút érdekel egy lány. Természetesen azért érdekel ez, mert én is próbálok rájönni egy sráccal kapcsolatban:D a szitu az hogy az utóbbi 4 hónapban volt egy dolog amit együtt kellett csinálnunk ( nem szeretném részletezni). Ezalatt én teljesen belezúgtam, és kezdtem úgy érezni hogy amikor már a dolog vége fele jártunk, ő is egyre inkább érdeklődött irántam. Valamilyen szinten beszélgettünk is,és kezdett megnyílni felém a srác. Már egyre inkább szemezgetünk, és már egy jó kéthete írt és elkezdtünk beszélgetni chaten is. Elég sokszor ő ír rám, szóval én ezt pozitív jelnek venném.:D legalábbis egy barátom szavaival élve ‘a fiú akkor ír rá a lányra ha hiányolja’. Ezeken kívül sokszor mondták már barátnőim is hogy gyakran megbámul amikor épp máshova nézek.

Szerintetek srácok, ezek már felfoghatóak annak hogy talán viszonozza?:)


2019. jan. 7. 16:07
 1/5 Thispain ***** válasza:
Igen.
2019. jan. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Például hogy tök hülyén viselkedik és feláll a gatyájában amit próbál elrejteni előled mert cikinek érzi. Tulajdonképpen ezért hordunk farmert. Ebben kevésbé feltűnő.
2019. jan. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Én is így próbálom egy lány tudtára adni, hogy tetszik, keresem a tekintetét amikor látom /több kevesebb sikerrel/ - ráadásul még nem volt barátnőm úgyhogy nem is nagyon értek ehez...😔
2019. jan. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nyert ügyed van! A srácok szeretnek megnézni lányokat pláne akik tetszenek neki..de inkább csak akkor ha a lány nem látja :D . Mint ahogy nálatok van..ha sokat ír sokat keres az is jót jelent..viszonozd ez nagyon fontos..beszélgessetek élőben is.Ez is fontos! Illetve keresd a tekintetét egy kis szemezésnél nincs is jobb ebben a korban :P .Ha ilyenkor elpirultok az már a szerelem jele..nem kellenek olyankor szavak sem odamész és bumm a tied is a zsákmány..haha..na sok sikert ;) .
2019. jan. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Feltételezhető, hogy tetszel neki, mivel ezek már árulkodó jelek -legalábbis én így viselkedem, ha tetszik egy lány-.

Esetleg próbáld meg elhívni valahova, ahol kettesben vagytok.

2019. jan. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!