Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti hogyan adnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan adnátok testbeszéddel egy fiú tudtára, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik, nálam egy évvel fiatalabb. Régebben szemezgettünk, de most mintha azt sem tudná, hogy létezem. Nem szoktunk beszélni. Én próbálok jeleket adni, de nem látom, hogy viszonozná...

Mit tehetnék?


Néhány ötlet:


Elmondom neki szemtől szemben, ha a barátnőivel van "elrabolom egy percre"


Elmondom néhány osztálytársamnak a helyzetet hátha eljut hozzá és ő kérdezi meg /sztem nem jó ötlet/


Pl. Egy rózsát csempészek a padjába amikor senki nem látja névtelenül, majd egy kis idő múlva elmondom neki, hogy tőlem kapta


Megkérdezem a barátnőit, hogy mit szeret, mondta - e esetleg, hogy mit vár egy fiútól vagy esetleg nem beszélt - e rólam valamit


Beszélek erről valakivel, hogy megnyugodjak és megpróbálom elfelejteni


PLS segítsetek! Mert rájöttem, hogy ha halasztgatom a dolgot azzal csak magamat kínzom... 😣



2019. jan. 7. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Rabold el egy percre és mondd el neki ,kérj egy randit tőle .

De a barátnőit is megkérdezheted ,bár lehet az én barátnőm azt mondaná ,azt se tudom hogy létezel,pedig lehet tetszel is ,nem mindent mondok meg neki .

Hát ha tetszik egy srác általában rámosolygott és mindig rá nézek ,ha a közelemben van.

Próbálj vele szemezni ,mindig köszönj neki ,akkor vissza köszön majd .


16/Ll

2019. jan. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az előző írta a vége, próbálj vele szerezni. Egyébként semmi baj, ha nem jön össze az egész. Akkor nyugodtan menj oda egy szünetben. De ne adj Isten, nehogy szerelmet vallj! Ezzel nagyon könnyen el tudsz ilyeszteni egy lanyt. A legrosszabb az után, hogy nem teszel semmi! De komolyan, higyj nekem! Tapasztalat.

Menj oda, és beszelgess vele. Tök mindegy, hogy miről. Csak az a lényeg, hogy ne legyen túl sok kérdés. Mert az nagyon úgy hangzik, mintha úgymond kikerdezned. Inkább tegyél fel nyitott kerdeseket! Aztán meg hívd el valahova ha kavezik kavezo, ha nem akkor teázni, ha nem vegetáriánus vagy nem eszik úgymond tudatosan (nem számolja a kalóriát stb) akkor viheted meki vagy valami ilyesmi kajaldaba. Ha a penztarcad megengedi akár étterembe. De moziba semmi keppen sem! Oda barátként is mehettek! És nem is igazán beszéltek. De amúgy egyszerűen csak sétálgathattok is. Ez tökmindegy.

Amúgy ha valami kérdésed van ezzel kapcsolatban, iehataz privibe

2019. jan. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én nem merek közeledni ha tetszik valaki. 😂

Viszont ha ő kezdeményezett, akkor kedves vagyok, mosolygós és próbálok a közelében lenni. Persze ha tetszik. :)

2019. jan. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj oda hozzá és vetkőzz le! Ez tuti beválik!! Utána dugasd meg magad vele! 17F
2019. jan. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!