Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy tanárba mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy tanárba mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy tanárunk aki nagyon kedves megértő és még helyes is. Sokat beszélgettünk az iskolába dolgokról. És mostanába észrevette hogy valami baj van velem. Nem vagyok olyan vidám mint eddig.stb. Eddig én sem tudtam mi lehet a bajom, de rájöttem, hogy amikor rágondolok, vagy csak a tantárgyára, olyan fura érzés önt el, felforrósodik a testem és annyira....nem is tudom talán belészerettem. Tudom hogy nem tehetek semmit, mert nem jöhetek össze egy tanárral de mit csináljak hogy ez az érzés elmúljon? :(

2019. jan. 9. 06:43
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
De nem kezdek ki vele. Nem is akarok. Egyáltalán NEM. De az érzéseimet nem tudom irányítani.
2019. jan. 9. 09:42
 2/14 A kérdező kommentje:
De kérlek adjatok valami tanácsot akár privátba akár itt. Ha valaki nem érti miért van ez az egész nyugodtan írjon privátot. Nekem se jó úgy ülni az óráján hogy végíg őt kell néznem és kérdezgeti mi a baj, én pedig szégyenembe majd elásnám magam. Kérlek ne hibáztassatok. Nem tudom az érzéseimet irányítani bármennyire akarom.
2019. jan. 9. 09:46
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
hát van ilyen... menekülj a tanulásba, olvasása, gyakorold magad valamiben - hangszer, ének, sport, színjátszó.
2019. jan. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%

Foglald el magad valamivel és beszélj róla, úgy megkönnyebbülsz.

Mindig csinálj valamit, hogy ne rá gondolj és ne tudj álmodozni róla.

Ismerkedj sok emberrel, légy közösségben.

Érzelmeidet pedig semmiképp se tartsd vissz, mert akkor csak rosszabb lesz.

Írd ki magadból a dolgokat, úgy sokkal jobb lesz.

Ennél többet nem tudsz tenni, idővel elmúlik.

Ez nem mondható szerelmnek, ez csak rajongás.

És sajnos ilyenkor az ember többet képzel az emberbe mint amilyen valójában.(általában)

Viszont ugyan olyan ember mint amilyen te vagy, nincsenek szuper képességei, egy átlagos ember, pont mint te.

2019. jan. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem nagyon merek beszélni róla senkinek mert csak kinevetnének, meg ha a kozelébe kerülnék ezzel cikiznének...
2019. jan. 9. 13:51
 6/14 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés...
2019. jan. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Mire vársz?:) Nem fogsz oda járni örökké.
2019. jan. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Zenélek is olvasok is tanulok is mindennel próbálom elterelni a figyelmemet de nem múlik el az érzés...egyre elviselhetetlenebb :(((
2019. jan. 12. 19:54
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mint ahogy írtad, nem irányíthatod az érzéseidet, tehát olyat nem tudsz tenni tudatosan, ami után már nem érzel iránta semmit. Csak egyet tehetsz, megvárod, amíg kiszeretsz belőle.
2019. jan. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mostanaban egyre roszabb hogy mindennap látom ha egy kis időre elterelem róla a figyelmemet akkor jó de ha újra eszembe jut elkezd görcsölni a hasam stb. szóval nagyon rosszul érzem magam ha nincs a közelembe.
2019. jan. 18. 06:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!