Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bele lehet szeretni valakibe,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet szeretni valakibe, akire csak legjobb barátként tekintünk, de tudjuk, hogy szerelmes belénk? Lent részletesebben kifejtem.

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel nagyon jó barátok voltunk/vagyunk, de szerelmet vallott. Összejöttünk, mert nekem is nagyon szimpi, kedvelem, nagyon szeretek vele lenni, tetszik, ahogy viselkedik, ahogy bànik velem, hogy mindig mellettem van, szeretem a humorát, tetszik a stílusa, stb, de mégis amikor megölel, megpuszil, megfogja kezem, megsimogatja az arcom, nem érzek semmi szikrát. Voltam már szerelmes, ami viszonzatlan volt, de akkor teljesen mást éreztem, másképp viselkedtem. Lehetséges esetleg, hogy később beleszeretek, és boldog leszek mellette? Most is boldog vagyok, ne legyen félreértés, de nem érzek szerelmet iránta.


21/L



2019. jan. 10. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer velem is volt ilyen. Nem lett jo vége...:(

Ha nem vonzodsz hozzá akkor abbol szerintem nem tud szerelem kialakulni. Mindenkinek jolesik a figyelem, de azért mást ne bánts meg:)

2019. jan. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Velem is volt ilyen. Sajnos miután vége lett a kapcsolatnak, a baratsagunk is megszakadt. Azóta is hiányzik és nála jobb barátom soha nem volt, nem is lesz.
2019. jan. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzem te testileg nem vagy ebben a kapcsolatban, csak lelkileg. Talán jobbak voltatok csak barátoknak. Hiszen akkor is sok időt töltöttek együtt de mégsem kellett "testileg érintkeznetek". Szereted őt, de nem szerelemmel és szerintem ez a vonzalom dolog, ha eddig nem alakult ki nem hiszem hogy ezek után ki fog.
2019. jan. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Uhh velem is volt már ilyen.

Tök jó barátok voltunk egy sráccal, és egy buli folyamán úgy alakult, hogy egy ágyban aludtunk, és valahogy csókolózásba fordult a dolog.

Nagyon jól elvagyok a sráccal, egészen vonzónak is találom, tehát nem volt rossz érzés, viszont semmi bizsergést nem váltott ki belőlem. Csak úgy jött ösztönből, mert jó volt.

De közben konkrétan olyanokon gondolkodtam, hogy hmm most már elég lesz..már kicsit unom, stb😂


Nem jó jel szerintem, meg kell lennie annak a bizonyos szikrának mindkét fél felől!


18l

2019. jan. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok :( reménykedem benne
2019. jan. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is jól érzem magam vele, de nincs semmi szikra, semmi bizsergés. Ha megpuszil, nem érzek semmit.
2019. jan. 23. 16:02
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem adj egy eséjt neki, bármi kisülhet a dologból.Ha meg nem megy, azt úgyis mind a ketten látni fogjátok,de mondom akár még jó is kijöhettek belőle,lehet,hogy ő az igazi,csak még nem észlelted. Minden esetre én szurkolok nektk,ha ilyen jó pasi.
2019. febr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!