Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bízzak benne még? Hogyan?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bízzak benne még? Hogyan?

Figyelt kérdés

Régebben megbeszéltük a barátommal, hogy nem igen kéne a másik nemmel barátkozni. Ezzel teljesen egyetértettem, be is tartom (mondjuk sosem voltak fiú barátaim)és mégcsak beszélgetni sem szoktam a fiú osztálytársaimmal.

Nekem teljesen egyértelmű volt, hogy ha nekem nem lehetnek fiú barátaim, akkor neki sem lehetnek lányok. Hát neki ez nem volt ennyire magától értetődő (pedig úgy is beszéltük meg...) Ugyanis egyik nap rákérdeztem hogy ki az a lány akivel beszélget messengeren

És rögtön jött azzal hogy nem mondja el, és ne hisztizzek mert nem most ismerte meg és már régóta beszélgetnek. Én meg csak néztem, és... szóhoz sem jutottam.

Nem az zavar a leginkább, hogy beszélget vele. Hanem hogy nem mondta el. És hogy megígérte ő is-ahogyan én is neki- hogy nem lesznek barátaink a másik nemből, vagy pedig megbeszéljük hogy mi legyen az illetővel.

Lehet hogy kicsit túlreagálom, de nekem ez nagyon nem tetszik. Kicsit azért elvesztette a bizalmamat, mert én bármikor megmutatom neki a beszélgetéseimet messengeren, ő meg titokban barátkozik ki tudja hány lánnyal- mert én már nem tudom.

Tisztában voltam azzal hogy voltak lányok akikkel beszélgetett, de azt mondta hogy már nincs olyan lány akivel most is tartana a kapcsolatuk.

Kicsit furcsa is a hozzáállása az "egyenlőséghez" mert szerinte ő sok mindent megtehet amit én nekem... Kicsit ez is rosszul esik, de elviselem.

A bizalom dologhoz még annyit mondok, hogy egy hónapja bevallotta hogy egyszer majdnem megkért egy lányt hogy elégítse ki orálisan-mindezt azért, mert nekem már volt Ő előtte barátom, és én csináltam már másnak.

Nem tudtam ezt hová tenni... Szörnyen esett mikor elmondta. De állítása szerint nem történt meg a dolog.


Kicsit megingott a bizalmam felé ezek után... Hozzáteszem hogy távkapcsolatban vagyunk, ami sokat nehezít a dolgon...

Ti ezek után bíznátok még benne?

Hogyan bízzak meg benne (teljesen) újra?


(Bocsi, hogy hosszú lett...)



2019. jan. 12. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne te bízz benne. Ő bízzon benned

Én is távkapcsolatban élek és nállunk fordított a helyzet. Sokszor akarnak felszedni. És a barátom erről mindig tud.


Bízzon meg benned.

Vagy higgye el hogy nem csalod meg ha enged esetleg barátkozni vagy ő se tegye/ legyen nyitott a kérdéseidre


Ha pedig 2 barátnőt tart akkor szégyelje el magát és ássa el magát jó mélyre

2019. jan. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szokásos kérdés típus: egy lány megállapodott a palijával, de a pali nem tartotta be a megállapodást és ezen a csaj kiakadt és ide jött, hogy itt megnyugtassuk a lelkét vagy jól belegázoljunk, hogy aztán ránk is besértődjön
2019. jan. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Igazán köszönöm a válaszodat, elgondolkodtattál :)


Kedves A guy from NewCity nevű felhasználó!(#2)

Csak mert nem tudom kihagyni.:

Tipikus... Elkezdesz kötekedni és megjegyzéseket tenni, de azért segíteni nem segítenél. Szép volt, mindannyian felnézünk rád!

Tehát, megköszönném ha válaszolnál a feltett kérdéseimre, mivel feltehetőleg úgyis fogsz erre a kommentemre válaszolni :)

2019. jan. 14. 21:00
 4/6 A kérdező kommentje:
Várok még válaszokat
2019. jan. 14. 21:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a legegyszerűbb ha nem vagytok szociálisan retardáltak. Van barátnőm, de nekem is van lány baratom, neki is vannak fiu baratai, es sose volt belole baj. Ott kezdodik a baj, hogy megtiltjatok egymasnak a baratkozast a masik nemmel. Annak nem orulnek persze ha atmennek kettesben a baratnom a fiu baratjahoz, de azzal az eg vilagon semmi bajom ha beszelgetnek, netan talalkoznak, elmennek kajalni baratkent.. nem ellenorzom ot ennyire, nem vagyok iranyitasmanias, de megbizom benne/megbizunk egymasban, mar 1.5eve :) ha meg ezt kihasznalna egyikonk is, akkor szerintem inkabb magara nezzen, nem a masikat hibaztassa hogy nem gyanakodott. Ha a baratnom megcsalna igazabol csak kirohognem, mert megbizok benne, es ennyire semmibe venni a masikat az nem az en hibat. Szerintem ez egy kapcsolat vegehez vezethet amugy, ha behatarolod a parod barati tarsasagat. Nyilvan gyanakodnek ha rejtegetne valamit, de a szemelyisegnek es a kapcsolatnak is jobbat tesz, ha nem csak ugyanazokkal az emberekkel vagy.. nekem van egy 5fos fiu baratai tarsasagom (“A Sracok” fele tarsasag, meg neki is megvannak “A csajok” tarsasaga, de en egy ido utan belehulyulnek ha csak erre az 5emberre lennek hatarolva. Nekem szuksegem van a valtozatossagra, es minel tobb barat, annal tobb valtozatossag, annal tobb szemelyes boldogsag. (Es megvalogatom hogy kikkel baratkozom, nem csak ugy ossze vissza barkivel) es nagyon jot tesz a kapcsolatunknak, hogy nem egymas kepet nezzuk egesz nap, sokkal kiegyensulyozottabbak vagyunk, es a romantikus resz az csak kettonkre tartozik es semmilyen masik lanyta nem tudnek ugy nezni mint RA. Ettol fuggetlenul baratkozok lanyokkal, de a főnyeremény az enyém :))
2019. jan. 20. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Es az amit irtal, hogy masik lanyon akart gyakorolni, arra kovetkeztetek, hogy fiatalabbak vagytok, igy megertem, hogy feltekenykedtek egymasra, idosebbkent, komolyabb kapcsolatban kevesebbet kell szerintem, de foleg ennyi idosen (feltetelezem kb 16-20 ev kozott vagytok) a baratkozas is fontos, foleg a kesobbi eletben egy egeszseges kapcsolathoz kellenek baratok is mert meghulyultok. Amugy meg en nagyon szeretek a baratnommel egy barati tarsasagban pl elmenni bulizni ugy kb 5-6-7-en. Vagy masik parral lenni.
2019. jan. 20. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!