Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Többször megesett már, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többször megesett már, hogy a barátom anyukája, alig engedi el őt velem valahova, néha csak azt engedi, hogy ő lejöjjön, vagy én fel, és én ezt mondtam a barátomnak, hogy zavar, és veszekedés lett belőle, majd végül szakítani akar, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2019. jan. 12. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Semmi.
2019. jan. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy az anyuka tulsagosan ragaszkodik a fiahoz es beleszol az eletebe. A fiunak (igy vettem le) ugyanugy fontos az anyukaja (termeszetesen) es bebujik a szoknyaja moge. Tulajdonkeppen ez nem valami egeszseges. Talan jobban jarnal, ha te is azt mondanad, hogy zarjatok ezt le.
2019. jan. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, hogy ezt megemlítetted neki, de ha ebből veszekedés lett, akkor valószínűleg nagyon fontos neki az anyukája, ami persze nem baj, de itt nem az a fontos h az anyuka mit gondol, hanem h ti mit gondoltok :) Ha a fiú nem akar rajta változtatni, akkor vagy elfogadod ezt vagy esetleg elbeszélgethesz erről az anyukával ;) Viszont ha ez sem használ, nincs más választás szerintem...
2019. jan. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az hogy túlságosan anyuci pici fia a srác.
2019. jan. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!