Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy nem szeretnék vele összejönni?

Figyelt kérdés
Már több éve úszótársak vagyunk és nekem nagyon sokáig tetszett is. Viszont az a várakozás, hogy majd észrevesz lassan kezdett elmúlni. Aztán elkezdtünk beszélgetni, meg elkezdett puszilgatni,tegnap pedig hagytam, hogy megcsókoljon. Viszont én nem szeretnék most összejönni vele. Hogyan mondjam meg neki szépen finoman?

2019. jan. 13. 10:00
 1/3 B25 ***** válasza:
Az emberek változnak és néha kinőnek bizonyos érzéseket, valószínűleg ez történt veled is. Ha azt érzed hogy már nem kedveled őt akkor ezt kell fogadni és nem kapaszkodni a múltba. Sajnos rossz volt az időzítés, te már túl léptél rajta. Szerintem csak őszintén mond el hogy érzel, nyilván sajnálod a dolgod de nem akarod hogy egy olyan emberrel legyen együtt aki nem szereti őt úgy ahogy negerdemli
2019. jan. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy bocs de nem fog menni ez kettőnk között.
2019. jan. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
“ Szia. Ne haragudj, tudom, hogy hagytam, hogy megcsokolj de belőlem nem váltotta ki azt amit kellett volna, így ez nem fog működni köztünk. Sajnálom. “
2019. jan. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!