Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen volt az első szerelmete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első szerelmetek? Meg van-e még, ha nem akkor mi történt?

Figyelt kérdés
2019. jan. 13. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Az első szerelmem a jelenlegi párom. 6éve ismerjük egymást, és 3éve vagyunk együtt.

22/N

2019. jan. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
15 eves voltam mikor ossze jottunk ra 8 honap elveszettem a stuzessgem ra 18 evesen vege lett.... tini szerelem ritka az elso szerelmed de meg a masodik is h orokkon orokke...
2019. jan. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Széparcú szőke kövér lány. 16 évesek voltunk. Ő más volt mint én nem ilyen kocsmázós bulizós de ettől függetlenül mindenben benne volt és jött velem haveri körben is. Azóta ő kiment angliába egy angol-magyar autóalkatrész forgalmazó cégnél pénzügyes, én pedig itthon vagyok pedagógus.
2019. jan. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Nekem kegyetlen, fájdalmas mert csak plátói volt. Minden egyes percben rá gondoltam és tudtam hogy nem lesz köztünk semmi. Ha néha meglátom érzem hogy megszakad a szívem. Az se segítene ha valami csoda folytán összejönnénk...
2019. jan. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Én együtt lakom vele! :)

Középiskolában ismertem meg,osztálytársak voltunk.Most lesz február végén,hogy 8 éve együtt vagyunk.Nemrég vettük meg a saját házunkat,előtte albérletben éltünk.

2019. jan. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

16 voltam mikor összejöttünk, 18 mikor szakítottunk. Pár nappal a második évforduló előtt szakított velem, azzal az indokkal, hogy már nem szeret. Hiába fájt bele kellett törődnöm. Azóta nincs más, kavartam lányokkal de semmiből sem lett komoly.

Az igazi ok viszont az, hogy egyre több srácnak bejött, és ezt éreztették is vele, elkezdett bulizni, a bulihoz tartozik ez az és most éli az új "menőbb" életét. Jó viszonyt meg akarta tartani, erre még igent is mondtam, de mint ahogy az lenni szokott, ez szinte lehetetlen. Ő rám szok írni néhanapján, szülinap, névnap, karácsony írt, én csak válaszoltam. Újévkor nem írt, én pedig nem fogok neki, mert nem érdemli meg, hogy én bármikor is hamarabb írjak, mint ő.

2019. jan. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
Szakított velem a kis qurva és már svájban "takarít"😀
2019. jan. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
14 voltam, ő volt mindenben az első. 18 evesen ért véget s kapcsolatunk azaz jó 4 évig tartott. Nagyon szerettük egymást, de túl fiatalok voltunk. Már nem vagyok bele szerelmes, sikerült békében elválni.
2019. jan. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem rengeteg lány tetszett, akibe szerelmes voltam.

Mindig azt hittem ő az igazi. Ebből a rengeteg lányból 4volt az akiről tényleg azt hittem és akkoriban bármire képes lettem volna értük. Első kettőnél betudható volt, hogy nem igazán volt önbizalmam és nem is voltam valami adonisz.

A másik kettőnél már pont abban az időszakban voltam, hogy nagyon bizonyítani akartam magamnak, hogy most vagy soha. Fiatalabbak is voltak a lányok, naivak még így azt hittem könnyű dolog lesz, hát sokáig úgy is indult aztán egy ponton megrekedt és már bármit tette nem lehetett visszafordítani. Talán az volt a hibán, hogy túlságosan is hajtottam, majd hogy nem betegesen. Mivel nem sikerült egyikkel sem (ahogy lenni szokott, mások meg lecsaptak rájuk) így muszáj voltam elmenekülni a közelükből. Azóta nem igazán tartom velük a kapcsolatot, évek teltek el, leginkább az elején még kérdezték miújság de azóta nem. Persze tettem is érte, mert flegmáztam velük meg hagyjanak békén... Aztán évek után rájöttem nem lehet őket egyik napról a másikra elfelejteni. Azóta gyönyörű fiatal nőké cseperedtek, egyedülállóak, nekem meg azóta nem volt olyan akire azt hittem volna, hogy ő az igazi. Sokszor voltam azóta depressziós, önbizalmam a béka s*gge alatt, nem érzem magam boldognak és azt érzem, hogy soha nem fog rám találni a szerelem.


F/25

2019. jan. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!