Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Elmondjam neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Szilveszter éjszaka rám írt egy fiú. A fiú olyan tipikus 'mindenkin átmegyek és én leszek a Jani'. Ennek ellenére sokat beszéltem vele. Gyorsan jöttek a dolgok és hiphop egymásba is szerettünk(vagyis én belé). Féltem belemenni ebbe az egészbe ilyen gyorsan, de nemet mondani is féltem. Mivel nagyon messze lakok tőle, így engem nem tudott megdöngetni hamar. Mindig kimutatta/éreztette, hogy 'szeret', így nem is gondoltam bele, hogy lesz más is a mi 'kapcsolatunkban'. Nem volt semmi jele, hogy van más is, csak kitörölt az instagram biojából(ez tudom nem sokat jelent egy kapcsolatban, de szerintem a miènkben igenis számít, mivel ő kért meg, hogy írjam ki), majd letiltott és más lányt írt ki utánna. Ott jöttem, hogy igenis megcsalt. Nem szóltam azóta se neki arról, hogy láttam kiírva a másik lányt, csak megkérdeztem,  miért tiltott, ő azt mondta magát függesztette de tudom, hogy nem. Most nem tudom mit kéne tennem. Ennél jobban félek elveszíteni.

2019. jan. 13. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél hülye ne legyél második
2019. jan. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmit csinálnod velük,hagyjad őket. Nekik te miért lennél fontos? Hagyjad, te se érdekled őket, akkor ők miért lennének fontosak neked?
2019. jan. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Rövid leszek. Legyen önbecsülésed, ne alázd meg magad :)
2019. jan. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Boarder44 válasza:
100%
Sajnos én is átéltem már ezt.. Hagyjad őt és keress valakit aki tényleg szeret és nem csak egy vagy neki a sok közül. Mert az más, hogy azért akar valaki veled lenni mert, téged akar vagy az hogy nem akar egyedül maradni és ezért kellesz csak neki... Ne ess bele ebbe a hibába <3
2019. jan. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondj neki semmit! Te magad írtad (idézlek):

"A fiú olyan tipikus 'mindenkin átmegyek és én leszek a Jani'. Ennek ellenére sokat beszéltem vele. Gyorsan jöttek a dolgok és hiphop egymásba is szerettünk(vagyis én belé). Féltem belemenni ebbe az egészbe ilyen gyorsan, de nemet mondani is féltem."

Magad is látod, hogy sok lányt lefektet és erre büszke. A fenét szerettetek ti egymásba! Magad is írod, hogy csupán te szerettél bele.

Lásd be, hogy valami miatt nem vagy az esete. Ne fuss utána, hanem (ahogyan már tanácsolták előttem) - legyen tartásod, legyen egy egészséges női büszkeséged.

Azért tud sok lányt lefektetni, mert tud ilyen mézes-mázosan beszélni velük.

2019. jan. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!