Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nézi Instagrammon a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézi Instagrammon a napomat ha nem is követ?

Figyelt kérdés

A kiszemeltem szokja nézegetni a napjaimat kb. 4ből 2öt lát.

1x beszélgettünk instagrammon akkor én írtam rá de ha meg nyitja az üzeneteket akkor ott sem szokja jelezni,hogy valamit fel tettem a napomba.Csak úgy látja,hogy rá keres a profilomra vagy a top keresésébe benne vagyok.

Ez jelenthet valamit?Esetleg miért nem nézi meg az összes napomat?:D

Suliba sokszor szokott figyelni de nem tudom,hogy akar-e valamit sokszor olyan mint ha nem érdekelném de néha meg olyan mintha akarna valamit tőlem.Én az a baj,hogy nem merek rá nézni mert 0 önbizalmam van és félek jelezni neki,hogy hahó akarok valamit tőled és olyan vagyok mint akit nem is érdeklődik felőle.:D

Ő 15/L én 17/L



2019. jan. 15. 15:14
 1/10 A kérdező kommentje:
Utólag látom,hogy sok a helyesírási hiba.Bocsi:D
2019. jan. 15. 15:17
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha te is lány vagy és ő is valószínűleg féltékeny
2019. jan. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ő is a lányokat szereti:D
2019. jan. 15. 15:43
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Azért nézegeti mert érdekled,és tudja,hogy látod.Jeleket próbál feléd küldeni.Egy idő után be is fog követni,ha úgy gondolja,hogy nem vetted észre a storykban.
2019. jan. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%

Jelenthet persze...


De amugy en nekem is van ilyen hogy instan nem kovetem, de heti rendszereseggel megnezem az instajat de kozbe abban remenykedem h egyszer ram ir a csaj es akkor minden elkezdodik... de valszeg csak a haverjaival rohognek a kertbe vagy total szarik ram

2019. jan. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De már tegnap óta kiteszek 2sztorit és azokat meg nem látja:D Megőrít😂 Holnap sokat fogom látni suliba,mert az első 3 órába a melletünk lévő terembe lesznek.Esetleg valami tipp,hogy mit csináljak?Teljessen lefagyok a közelébe full bambán nézek ki a fejemből és rá se merek nézni😂😭😭
2019. jan. 15. 17:56
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy onbizalom teljes mosoly mikor meglatod es "Szia [név]" mindezt úgy h jól kitűnsz.


(Mikor az én crushom az osztalytarsai kozul egy fél lepest elore lepett előre mosolygot és lágy hangon, a szemembe nézve "Sziaaa Geriii"... jobban nem is tudott volna zavarba hozni és magába bolondítani)

2019. jan. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Egyébként azóta vagy 7x tettem ki a napomba valamit és egyiket sem látta:D

Lehet véletlen kattintott rám 3x:(

2019. jan. 25. 07:30
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha nyitnál felé? Nem muszáj direktben, hogy figyu tetszel, hanem csak kezdjetek el beszélgetni, esetleg derítsd ki a snapchat nevét, ha ott könnyebb, küldj neki sok snapet, beszélgess vele. Ha van kutyád vagy valami más aranyos a házban (kistesó, unokatesó, vagy háziállat) akkor arról küldj snapet, kerüld el a csak napi snapet küldököt (attól egyébként hülyét kapok, amikor ismeretlenek csak random küldenek napit, ettől nem fogom megismerni). Másik lehetőség, ha ragaszkodsz a streakekhez, akkor kérdezd meg, hogy akarna-e streaket kezdeni, aztán valami éredkes legyen a napid, ne csak egy feket kép, hanem pl a macskàd, kutyád akármid, amire válaszolni is fog, hogy “jaj de cuki”, te meg “igen, nagyon imádom, neked van állatod?” aztán így már lehet kezdeni. Vagy ha nincs meg snapen, próbáld meg kikövetni, aztán újra bekövetni, hátha akkor vissza követ, aztán csak annyit írj rá, hogy nem tudom, “tetszenek a képeid, vagy tetszik az a ruha amit ezen a képen viselsz, hol vetted stb”.


Ha esetleg egy suliba jártok akkor még könnyebb is, élőben ha egy netes beszélgetés után összefuttok akkor az még jobb.

Szurkolok!! Ha esetleg valami lenne, akkor írhatsz privátot :)

2019. febr. 5. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazabol nincs snapem de novemberbe még ráírtam,hogy hol vette az egyik ruhajat utanna elkezdtunk a sulirol dumalni de tok jol eldumaltunk majd egyszer csak nem írt vissza csak másnap este pedig egész nap fent volt:D arra meg már nem írtam vissza semmit.De múlthét kedden egy közös barátunk által együtt mentünk ki a buszmegbe,így hármasba aztán kérdezthe,hogy cigizek-e meg a piercingeimről kérdezgetett de így ennyi volt a nagy beszélgetés.Az a baj velem,hogy én nem igen mertem tőle kérdezni😂Meg nem is merek suliba ránézni de ő szokott engem nézni de még is olyan mintha nem érdekelném:/
2019. febr. 5. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!