Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnék nem kötődni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Motoros007 kérdése:

Hogyan tudnék nem kötődni?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt barátnőmmel és ez idő alatt nagyon sok dolgot csinált már velem szemben(más fiukkal beszélgetett, képeket csináltak együtt, valamikor engem hanyagolt mas fiú miatt, 2 honapja csak flegmazik velem, ha összebaszunk és én nem kérek bocsánatot akkor ő se tenné meg, ha nem akarok inni, akkor is én vagyok a hibás, ha nem akarok discoba menni, akkor is én vagyok a hibás, ha nem mehet el fiukkal mert nem szeretnem, akkor flegma velem), nagyon sok mindent. És már érzem, hogy nem szeretem annyira, de túlságosan megszoktam őt. Mit lehetne tenni?

2019. jan. 15. 21:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el és keress mást

Meg mindig jobb mint szenvedni

2019. jan. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Már volt, hogy szakítottam vele, csak egyszerűen hiányzott egy ido utan, annyira megszoktam már..
2019. jan. 15. 21:58
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a baj: a megszokás. Megszokásból vagy vele, pedig érzed, hogy rossz a helyzet. Miért maradnál egy ilyen kapcsolatban?
2019. jan. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom én sem. Már annyira kivagyok az egésztől. Egyszerűen tönkre tett és érzem, hogy már nem kellene, de a megszokás miatt.

Mit tudnék tenni ellene?

2019. jan. 15. 22:11
 5/12 anonim ***** válasza:
Adj magadnak egy esélyt , hogy bejöjjön más az életedbe, aki mellett boldog lehetsz; őt meg engedd el.
2019. jan. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igazából egyszerű: beszéld meg vele, hogy ez így nem jó neked. Ha nem tudod vele megbeszélni, akkor pedig szakíts. Ennek így nincs hosszútávú jövője. A jövőbeli éned megfogja még köszönni.
2019. jan. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amúgy a következő kapcsolat állítólag mindig jobb lesz, mint a megelőző volt. Egymás oldalán fejlődünk tökéletes társsá:)
2019. jan. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Amikor szakítottam vele egy időre, akkor jött egy másik lány a suliból. Ő írt rám, ha nem irtam irt, hogy hol vagyok, mit csinálok, nincs e semmi baj. Szeretett volna találkozni is velem,de eszébe jutott hogy van barátnőm es bocsánatot kért.
2019. jan. 15. 22:25
 9/12 A kérdező kommentje:
Már próbáltam megbeszélni,de akkor jön az, hogy milyen egy szar vagyok, mindig en vagyok a hibás röviden.
2019. jan. 15. 22:26
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
A másik lány is jelenthetné a váltást, de ez így nem jó. Konkrétan semmibe vesz. Legyen önbecsülésed, nehéz meghozni a döntést biztos, de ha ilyen ez a helyzet, csak jobb lesz.
2019. jan. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!