Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gondolhatom picit kegyetlennek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolhatom picit kegyetlennek?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, neten ismertem meg kb. 3 hónapja, majd találkoztunk is. Nagyon kedves volt, figyelt rám, türelmes volt (elég nehezen nyílok meg, talán ezért sem volt eddig barátom. Őt sem tekintem visszagondolva annak)

Találkozhattunk, majd megkért, hogy legyek a barátnője. Nemsokára kimondta azt is, hogy szeret, és hogy megvárja, míg végzek az egyetemen, és utána meglátjuk mi lesz, mert ő bárhol talál munkát, jön oda, ahol nekem is lesz munkám.

Ezek után egyre kevesebbet írt, majd a "járás" kimondása után 2 héttel leírta Facebookon, hogy hazaköltözik, ne haragudjak, nem akart hülyíteni, bocsássak meg, stb. Szóval "szakítottunk".

Megbocsátottam, kedves voltam vele, nem haraggal váltunk el.

De bennem van a tüske, hogyha már régóta gondolkodott a költözésen, miért mondta ki, hogy szeret és miért tervezett velem. Ez csak szerintem volt kegyetlenség?

Életemben először mondták nekem, hogy "szeretlek", és mégsem volt jelentése.

Szomorú vagyok,hogy az "első barátom", már ha lehet annak nevezni, nem volt őszinte velem. Hiszen találkozhattunk volna, de ő írt két sort, hogy viszlát és annyi. Az utolsó dolgot, amit írtam, azóta sem látta.

Rosszul érezhetem magam miatta? Nem bonyolítom túl?

21/L

Előre is köszönöm a válaszokat. Most, hogy leírtam, kicsit jobb:)



2019. jan. 16. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudod miért költözött haza? Lehet nem is rajta múlott.
2019. jan. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem érezte jól magát a munkahelyén, és így inkább visszament:)
2019. jan. 16. 16:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy érezheted magad rosszul. Pszichós lapokban "ghosting" néven találsz erről az érzésről írásokat. És főként azért, mert lényegében rendes lezárás nélkül felszívódott.


Nem lehet tudni, hogy mi játszódott le a fejében, de erősen esélyes az is, hogy valami olyan változás történt az életében akár csak fejben, amitől ő így döntött. A te oldaladról mindenképpen kegyetlenség. Az ő oldaláról sem szép, de valószínűleg nem szivatásból történt így.

Az idő elfedi majd ezeket az érzéseket, addig pedig lehet beszélgetni akár itt is, azzal is enyhülhet:)

2019. jan. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2019. jan. 16. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!