Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kérdezzek rá hogy mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzek rá hogy mit érez irántam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom akivel már egy ideje jóba vagyunk és úgy vettem észre hogy én tetszek neki de nekem viszont nem jön be. Szeretném vele megbeszélni hogy mi a helyzet mielőtt még jobban belém szeretne és ne keljen koppannia csak nem akarom hogy tolakodónak tűnjek vagy ilyesmi és nem tudom hogy hozzam fel a témát. Akinek van jó ötlete légyszi segítsen. Köszi

2019. jan. 16. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Best FRIENDS Bracelet
2019. jan. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%

Ezt nem tudod úgy megkérdezni, hogy ne legyen kínos. Ha neked nem tetszik akkor nem kell firtatni a témát, a tartsd meg az 1 lépés távolságot, hogy még véletlen se érezze úgy, hogy jeleket küldesz felé.


Nem a te dolgod megvédeni a szívét a koppanástól...egyéni szocprobl. Bármennyire is nyersek ezek a mondatok...

2019. jan. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehetőleg magyarul, és egyenesen, úgy hogy egyértelmű legyen. Mert ha túl finoman fogalmazol, abból lehet nem érti meg.
2019. jan. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 SaJt01 ***** válasza:
51%

Az egyéni szocprob mondattól a falra mászok, ha tehetném az egész kultúráját ennek a mondatnak kiradíroznám a világból.


Ha módomban áll, alapvető emberi kötelességem hogy segítek másikon ez nem olyan dolog ami kérdésként merül fel.


Innen olyan keveset tudunk neked mondani gyakorlati szinten hogy a legjobb szándékkal is valószínűleg csak félrevezetünk(konkrétan semmit nem tudunk csak hogy vagy te meg egy barátod akit finoman távol akarsz tartani) . Mindenesetre ha megtartod fejben ezt a hozzá állást hogy szeretnék neki jót tenni és figyelmesen megvizsgálod a helyzetet akkor nagyot nem tévedhetsz.

2019. jan. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 SaJt01 ***** válasza:

De az egyéni szocproblémán kívül sok jót is írt a második válaszoló


Van úgy hogy a legjobb ha nem isteszel semmit az ügyben. De nem azért mert nem érdekel a másik jóléte hanem mert érted hogy így a legjobb.

2019. jan. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon jó barátod akkor próbáld úgy visszautasítani hogy barátok maradjatok.

Pl: Ha odaállít és elmondja mit érez akkor öleld át és mond neki hogy sajnálod de nem akarod elveszíteni egy rosszul elsült kapcsolat után ezért maradjatok barátok.

Ha nem ezt mondod de rávezettelek arra amit akarsz mondani már elérte a kommentem a célját szóval sok sikert és kitartást! ;)

2019. máj. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!