Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátomnak szülinapi ajándékké...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak szülinapi ajándékként pénztárca? 16/L

Figyelt kérdés
Mindketten 16 évesek vagyunk, fél éve vagyunk együtt. Most lesz nemsokára a születésnapja, és arra gondoltam, hogy pénztárcát veszek neki (fekete, bőr). A mostanija eléggé a végét járja, szokta is mondogatni, hogy kéne újat vennie. Viszont ilyesmi kérdések alatt azt láttam, mások szerint illetlenség pénztárcát ajándékba venni (jelentheti azt hogy költsön ránk többet?), nem tudom mennyire venné sértésnek. Szerintetek jó vagy rossz ötlet?

2019. jan. 17. 16:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem jó csak semlegesnek tűnik, én valami személyeset adnék ami rólunk szól (egy közös kép egy kulcstartóban)
2019. jan. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Nekem barátnőm 17edik születésnapomon egy felejthetetlen éjszakával lepett meg, sokkal jobban örültem neki, mint ha adott volna egy tárgyat. Ha már ilyesmit adsz akkkor inkább valami személyeset, most miért kéne örülnie a barátodnak egy pénztárcának?
2019. jan. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Miért? Fél év után adja oda a szüzességét?(ha az vagy) és ha ők nem most akarjá... szerintem gondolt erre de nem akarja....lehet lepontozni
2019. jan. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Esetleg emellett egy festményt a kedvenc közös képünkről? Nagyon szeretek rajzolni/festeni, kreatívkodni, karácsonyra is általam készített ajándékot kapott, nagyon örült neki.

Nem akarok olyasmit “adni”, mint amit #2 leírt, bár már közel járunk hozzá hogy megtörténjen, de nem akarom hogy azt higyje, csak amiatt fekszünk le mert szülinapja van. Nem kell ehhez különleges esemény, azt a napot nekünk kell különlegessé tenni.

2019. jan. 17. 16:28
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Ha te fested akkor szerintem jó ötlet:)
2019. jan. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
12%
2es vagyok, nyílván más ha szűz vagy. A festmény jó ötlet, sokkal jobb mint egy pénztarca mindenképpen ajánlom.
2019. jan. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
32%
#4: Te 16 évesen ne járj semmihez közel fél év után...
2019. jan. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
#7 te se mai lehetsz :D
2019. jan. 17. 18:55
 9/18 anonim ***** válasza:

Igaz én pár évvel idősebb vagyok nálad, de én is adtam ajándékba a páromnak pénztárcát(szintén tönkrement az övé) és nem dőlt össze a világ.

(Általában üresen sose illik pénztárcát ajándékozni)

2019. jan. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Adj mellé egy üveg pálinkát😀
2019. jan. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!