Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszhetek neki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszhetek neki? Vagy csak túlkomplikálom? :O

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy fiú, aki osztálytársam(tudom, hogy nem jó osztálytárssal összejönni, de nagyon kedvelem őt)

Szóval az utóbbi időben kezdtem jeleket észrevenni rajta, mintha tetszenék neki. Pl mikor beszélgetünk 4-en, 5-en a folyosón, akkor ha mellettem áll, akkor mindig a kezével megérint, vagy elkezd úgymond "oldalra dölöngélni" és akkor is. Órákon sokszor volt olyan, hogy rámnéz, és amikor én is ránézek, akkor mosolyog ő is, én is. Régebben sosem beszéltünk, egy ideje pedig mindig rámír, meg odajön beszélni, stb. És amikor egy másik srác mellé akartam leülni, mert ott ültek a barátnőim is, akkor felajánlotta, hogy üljek mellé, elküldi majd a haverját maga mellől.

Bocsánat, hosszú lett, és biztos totál értelmetlen, mert nagyon fel vagyok pörögve :D



2019. jan. 17. 21:09
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem tetszessz neki.De nem biztos!Próbáld meg kideríteni valahogy.Ha szeretnéd hogy segítsek privibe írj.
2019. jan. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Óvoda
2019. jan. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

10000% hogy tetszel neki ,minden jel erre mutat ,ha bejön neked is,akkor viszonozd a jeleket!

Szóval nem komplikálod túl...😁

Sok sikert !

2019. jan. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tetszel neki.
2019. jan. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!