Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Már nem érzek iránta semmit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem érzek iránta semmit?

Figyelt kérdés

Aki nem akarja elolvasni a hosszú szöveget, annak mondom, hogy akkor csak az utolsó bekezdést olvassa el.


Másfél éve vagyunk együtt a barátommal, mindketten 16 évesek vagyunk.

Egy online játékban ismertem meg, új tagot kerestek a csapatukba, én megláttam a hirdetést, jelentkeztem és fel is vettek. Kb egy hónapig játszottunk, beszélgettünk, aztán egyszercsak azt írta, hogy szeret, nekem pedig nem volt még barátom, ezért úgy gondoltam, miért is ne? Ez július elején történt (2017), augusztusban találkoztunk (mivel ő Bp mellett lakik, én pedig Romániában, kicsit nehézkes volt találkozni, de megoldottuk úgy, hogy kiválasztottunk egy várost, ami félúton van kettőnk lakhelye között)utána kb 2-3 hónaponként találkoztunk ugyanabban a városban, úgy, hogy reggel megérkeztünk, délután mentünk haza, addig a városban csavarogtunk (az utábbi hónapokban 2x is volt nálam több napra). Eleinte nem nagyon érdekelt, csak az számított, hogy legyen valakim, aztán elkezdett alakulni valami, de most megintcsak semmi.

Őt úgy jellemezném, hogy idegenekkel goromba (csak az interneten, a valóságban tisztelettudó az idősebbekkel), gyerekes (szinte mindenből poént csinál, ha valami komolyról akarok beszélni, szinte mindig kifiguráz), elég hamar sértődik meg és hamar meg tud engem is sérteni, mindig a kedvemben akar járni, (mindenről én döntsek, mert ő akkor boldog, ha én is boldog vagyok, de én nem szeretem, ha egy pasi mindent ráhagy a csajra, igenis legyen saját véleménye, ha valami nem tetszik neki mondja meg, ne tartsa magában), önbizalomhiányos (mindig mondja magára, hogy dagadt, meg, hogy ronda).

Egyre többször kapom magam azon, hogy arra gondolok, jobb lenne, ha nem lenne gyerekes, ha lenne önbizalma, ha nem hagyna mindent rám, stb.

Amikor együtt vagyunk szeretek hozzábújni, viszont amikor távol vagyunk egymástól, eszembe jutnak ezek a gondolatok. Ma elmondtam neki a bajom, ő meg akar változni értem, de én nem akarom, hogy miattam változzon meg, és már korábban is tett kísérletet a megváltozásra, de túl megjátszott volt. Az egyik pillanatban még életkedvtelen, amikor pedig mondom neki, hogy legyen kicsit vidámabb, megjátszott jókedvvel szólal meg, es ehhez hasonlók.

Segítsetek! Szerintetek maradjak vele? Mikor találkozunk mindig veszünk egymásnak ajándékot, ha pedig megyünk valahova valamit csinálni, ragaszkodik hozzá, hogy ő fizessen, hiába mondom neki, hogy nem akarom, hogy elkényeztessen. Mit tegyek?



2019. jan. 17. 22:56
 1/2 anonim válasza:
Ez az első kapcsolatod,szerintem hagyd úgyis lesz más, te valahogy úgy voltál ezzel hogy "Primul venit, primul servit " ha mar irod h Romániaban élsz így könnyebb volt kifejezzem magam. Ha úgy érzed hogy ez már nem megy ,inkább ne erőltesd azzal csak rosszabb lesz a helyzet. Talán jobban járnál egy pár évvel idősebb fiúval aki tudja mi kell a lányoknak ,mert ahogy a szavaiéból kivettem a párod eléggé "papucs" de ne haragudj ha tévedek. Én azt mondom fiatal vagy ..és ugye amúgy is elég messze láktól egymástól..ezért hosszútávon nem hinném hogy amúgy is működne! 16 evésen még előtted az élet...Remélem jól döntesz ,sok sikert és minden jót!
2019. jan. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt csak te tudod, de ha úgy érzed hogy nélküle lennél boldog (nem a gyerekessége nélkül stb), mert vele nem vagy akkor szakítás. Nálam is volt amikor elbizonytalanodtam a kapcsolatomat illetően de amikor belegondoltam abba hogy nélküle, vagy csak a szakításba, legtöbbször elsírtam magam.

És adj neki egy esélyt a változást illetően. Ez csak azt jelenti hogy szeret.

Abba is gondolj bele hogy valószínűleg nem találkoznátok soha szakítás után.

Ha átgondoltad és úgy érzed hogy; "Igen boldogabb leszek nélküle."-akkor szakíts

16L

2019. jan. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!