Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Főképp fiúk válaszát várom!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főképp fiúk válaszát várom! Van egy fiú aki nagyon tetszik, hogy szerezzem meg? Help plss 16L

Figyelt kérdés

Szóval.. van egy fiú aki nagyon tetszik, csak buliban szoktuk látni egymást, ő mindig néz, és énis őt, de nem féltünően, csak így egymásra pillantgatunk. Nagyon helyes fiú.😍

Ha egy fiú odajön hozzám, akár beszélgetni vagy táncolni,egyből rám néz, és olyan, mintha féltékeny lenne, mert ez többször megesett már és mindig oda nézett.:D

Nem tartom magam csúnya lánynak, sokan mondják, hogy szép vagyok,de nem tudom,hogy neki bejövök e.. Ő nem kezdeményez csak néz. Egyszer mellém jött, miközbe táncoltunk, de úgy tett mintha nem is érdekelném.. Elfordult direkt, nem tudom azt miért csinálta. :/

Aztán később majdnem kitört a verekedés a buliban és mikor látta, hogy látom elkezdett feltünősködni, vagánykodott, hogy ő tud verekedni meg utánuk ment azoknak akik a balhét csinálták..  Kicsit úgy jött le nekem, hogy ezt direkt csinálja.

Később mikor táncoltunk, ugye ő is más társasággal, és énis, de tudta, hogy látom, mert akkor is néztük egymást néha, akkor direkt oda ment egy lányhoz és táncolt vele,de előtte meg engem nézett.. Nem tudok kiigazodni rajta, féltékennyé akart tenni vagy mi? Vagy én értelmezem félre, és nem jövök be neki? Nem értem, ha néz, akkor miért nem jön oda? Pedig tudja szerintem, hogy odajöhetne, mert kértek már fel engem előtte más fiúk táncolni és elfogadtam, és táncoltam velük, pedig olyan is felkért aki csúnya volt, de azt is elfogadtam, mert nem szeretek illetlen lenni, szóval gondolhatja ha nézem is őt, akkor ha ő kérne fel vele is táncolnék..

Amúgy még egy szót se váltottunk, köszönés se volt, semmi, csak annyi, hogy nézzük egymást.

Jövő hétvégén megint lesz egy buli, amire elmegyek és szerintem ő is ott lesz..  Én nem szeretnék kezdeményezni, mert szerintem ez a fiú dolga, meg nem is akarok túl nyomulós lenni.


Szóval.. Mit tegyek, milyen jeleket küldjek neki, hogy odajöjjön?


Leginkább fiúk válaszát várom, de lányok is írhatnak minden véleményre kíváncsi vagyok. :)

Bunkó válaszokat nem kérek.


Ja és én 16L, Ő 17F



2019. jan. 18. 04:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem menj oda hozzá és táncolj vele.
2019. jan. 18. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 LeniDavisJr ***** válasza:
82%

Ez kemény kérdés. De ha magamból és a baráti körömből indulok ki, akkor azt kell mondjam, hogy ne foglalkozz vele. Mi, a srácokkal ha akartunk valamit egy lánytól egy buliban, akkor odamentünk hozzá, vagy valaki más által a közelébe kerültünk, pl. közös ismerős bemutatót neki stb. Szerintem tök gáz, ha a csaj megy oda felszedni a srácot. Legyen már annyira leszálva a kis töke, hogy megteszi ő az első lépést.


Arról nem is beszélve, ha esetleg véletlenül félreértelmezted a jelzéseit, és nem is akar tőled semmit. Akkor még csak tudod minek fognak nézni.


30/F

2019. jan. 18. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
régi trükk: megkérdezed tőle, hogyennyi az idő, majd mondod, hogy kösz, és mész tovább. Mást semmit, mert ha ennél többet csinálsz, érzelem nélkül kihasznál. Bár van aki szerint mindig a nő választ, úgy, hogy a pasi nem tud róla. Ez jogy kell csinálni... ki tudja. Inkább tapasztaltabb nőket kérdezz, mint fiúkat, szerintem.
2019. jan. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%
16 évesen nem kéne ennyit buliznod, és ennyi fiúval leállnod. Van értékelhető tulajdonságod is?
2019. jan. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem értem ezt a hosszú regényt. Most kell a fiú vagy nem? Döntsd már el
2019. jan. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ha helyes meg minden akkor valószínűleg az a kihasznalos fajta

Akinek egy éjszakára kellenel

Pláne ha te mész oda hozza

Sztem maradj meg mindig a “csak nezem” cuccnal mert lehet h értékelni fogja

Vagy az is lehet h már megszokta h o hozza mennek és nem neki kell fáradoznia :D

Amúgy ha meg nagyon akarod akkor hosszasan nézd és mosolyogj vagy valami ilyesmit csinálj

Vagyis ne fordulj el amikor épp téged néz

Majd isrd le h mi történt!

2019. jan. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Ne legyél elavult, ez a 21. század, lányok is kezdeményezhetnek ha szeretnének valamit, szóval ha tényleg bejön mén oda hozzá.
2019. jan. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#1es, Nem akarok én kezdeményezni, mert az rosszul jönne le, és mivan ha nem is jövök be neki, nem akarok beégni. :(


#2es, lehet igazad van, és nem kéne foglalkozzak vele, de nem tudnám csak így elfelejteni, mert nagyon tetszik..

Sajnos nekünk nincs közös ismerősünk, aki bemutatna minket egymásnak, úgyhogy csak akkor lesz valami ha ő odajön.. Csak nem tudom mit csináljak, hogy oda jöjjön:/


#4es,  16 évesen nem lehet elmenni egy buliba? Van olyan disco ami direkt 16os..szerinted miért? De amúgy se járok annyit bulizni, csak ritkán. És honnan veszed, hogy annyi fiúval leállok? Egy fiú tetszik, és csak ő érdekel, az hogy mással táncolok, mert felkérnek, vagy beszélgetek, az csak azért van, hogy ne legyek bunkó, nem szeretem megbántani őket.


#5ös, nem értem mit nem lehet érteni ezen..


#6os, hát igen, ezért se akarok odamenni, nehogy azt higyje, hogy ilyen könnyű préda vagyok.

Szerintem is maradok a szemezésnél, de mosolyogni nem merek addig, amíg ő nem mosolyog. :D

2019. jan. 18. 14:53
 9/16 anonim ***** válasza:

#8: Azzal nem bántasz meg senkit,hogy elutasítod a táncot . Azzal viszont igen,ha belemész,majd elkerültök egymás mellől.

Amúgy leírásod alapján te kb 2 hetente jársz bulizni,nem ritkán

2019. jan. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Utolsó, ők csak táncolni akarnak,nem akarnak többet, mert én nem vagyok elutasító, és ha többet akarnának, akkor kimutatnák, és azt láttam volna már.. De ha akarnának akkor se lennék bunkó, csak szépen elmondanám, hogy nem lehet több. Máskor meg az a bajuk a fiúknak, hogy a lányok flegmák meg elutasítóak, ha odamennek hozzájuk beszélgetni vagy akármi, ezért már oda se mennek,most meg az a baj, hogy nem vagyok bunkó és nem utasítom el őket,ha pl felkérnek táncolni. Legalább én nem rombolom le az önbizalmukat, és az, hogy táncolok azzal aki felkér az mióta bunkóság nem értem..


Azt meg nem tudom, hogy honnan veszed és melyik aza mondat amiből neked az jött le, hogy 2hetente járok bulizni.


De mindegy ne menjünk bele, mert a kérdés nem erről szól, és nem akarok vitázni.

2019. jan. 18. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!