Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Két hónap után szakítás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hónap után szakítás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16 éves vagyok, lány. A barátommal 2 hónapja randizunk, a kapcsolatunk azon a szinten van, mikor már ismerjük egymás családját, barátait, és egymás otthonában is voltunk.

Az az igazság, hogy a napokban, hetekben azon gondolkozom, hogy nem is szeretem őt. Tetszik, jó vele lenni, jól elbeszélgetünk... de nem szeretem, nem tudom magam elképzelni vele a jövőben.

Jelenleg rengeteg dolog van, amire koncentrálnom kéne, és ő eltereli a figyelmem.

Nem érzem jól magam a kapcsolatunkban. Nem tudom, hogy az-e a baj, hogy nem állok rá készen, vagy esetleg szimplán nem passzolunk.

Ő már ki is mondta, hogy szeret. Nagyon szeret engem. És nem szeretném összetörni a szívét, csodás ember.

Viszont nem vagyok teljesen boldog vele.

Mit tegyek? Kérlek segítsetek!



2019. jan. 19. 02:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szakítás, ennyi :)

És aludj többet :)

2019. jan. 19. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%
Adj az egésznek még 1 hónapot, bár nem hiszem, hogy változni fog a helyzet. Ennél tovább nem érdemes húzni, szakíts.
2019. jan. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás,minél gyorsabban. Minél tovább húzod,annál rosszabb lesz. Neki főleg.
2019. jan. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
27%
És legközelebb NE kezdj ilyen gyorsan kapcsolatba,szülőknek bemutatás 2 hónapon belül egy ilyen ingatag kapcsolatban? Hallod nem 26 vagy csak 16 ,mit kell mindennél így rohanni?
2019. jan. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Rendben. Akkor szakítok.

De hol és hogyan? Nem szeretném megbántani.

Kérlek ne olyan választ adjatok, hogy úgyis megbántom, tudom jól.

Annyit szeretnék, hogy segítsetek, hogy mondjam el az érzéseimet úgy, hogy értse, de ne bántódjon meg?

2019. jan. 19. 11:54
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Üljetek le beszélni és mondd el, hogy te nem érzed jól magad ebben a kapcsolatban, ami nem a fiú hibája és a legjobb döntés a szakítás. Mivel már eldöntötted, felesleges húzni az időt, amint tudsz, beszélj vele. Az se kell, hogy nem válaszolsz a telefonra, üzenetre, nem akarsz találkozni és majd rájön, mi a helyzet. Lényeg, hogy ne legyen mellébeszélés, csak őszintén.
2019. jan. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Lényeg az,hogy légy határozott!

Biztos fog jönni olyanokkal,hogy próbáljátok meg,meg adj neki időt! NE! Szakíts határozottan,és ne hagyd,hogy ezekkel az érzelmeidre hasson

2019. jan. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Erre szokják azt mondani hogy valakinek korai még a kapcsolat,pláne 16 évesen.Jó,tudom hogy vannak olyanok akik kb 14 éves korukban összejöttek és mai napig vannak együtt (erős nyerő páros) de sajna olyanok is vannak akik az elején Hű de szerelmes vagyok belé olyan boldog vagyok,és pár hónap múlva pedig rádöbben hogy én nemis vagyok szerelmes.

A tanácsom az hogy beszéld meg vele,lehetőleg minél hamarabb.Vagy kiakad és pipa lesz,vagy megérti a helyzetet.

2019. jan. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segîtséget. További válaszokat szívesen fogadok, mindenkinek ment a zöld kéz.

Szurkoljatok.. 😥

2019. jan. 19. 13:46
 10/17 anonim ***** válasza:
Majd írd le hogy sikerült
2019. jan. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!