Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hol találok hasonló tulajdonsá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok hasonló tulajdonságú lányokat?

Figyelt kérdés

17 éves srác vagyok, és nem tudom, hogy hova menjek ismerkedni élőben, ahhoz, hogy szimpatikus lányt. Főként a hosszú hajú lányok jönnek be, akik, vékonyak és kicsit félénk típusú, de ha beszélgetünk, akkor feloldódik. Külsőben ennyi az elvárásom, ha ránézek, és érzek bármit is már akkor odamegyek. Belső számomra fontos, a megbízható, őszinte, barátságos, kitartó, közös elfoglaltságok, sportok, romantikus lányokat meg nagyon szeretem. Szeretek utazni, ezért a tömegközlekedésen szoktam nyitott szemekkel járni, bár még ott nem sikerült ismerkednem. Általában alkalmazkodó vagyok, és ha kell, akkor azt a sportot fogom űzni amit a lány, csak hagy legyek vele.


Szerintetek ilyen tulajdonságú lányokat hol találhatok? Élőben, hova, milyen helyekre mehetek el, ahol örülnétek, ha odamennék hozzátok?



2019. jan. 19. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Bár ez nem társkereső, azért írok mert nagyából megfelelek a leírtaknak. Viszonylag hosszú hajam van, de inkább középhosszú (max a hátam közepéig ér) És nem vagyok csont vékony, átlagos testalkatom van és mellé alacsony vagyok. A belső leírások tökéletesen illenek rám. Nehezen merek csak úgy odasétálni egy sráchoz és beszélgetést kezdeményezni, de ha már beszélgetünk akkor nyitott vagyok. Ezt csak azért írom, mert szinte bárhol találhatsz ilyen lányt. Akár itt neten, vagy az utcán.. Mindenhol. A tömegközlekedés szerintem is jó ötlet és alkalom, csak azonnal cselekedni kell, mert lehet, hogy többet nem futtok össze. Sok sikert!
2019. jan. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Mindenhol ahol lányok vannak 😂 itt is vannak,de vigyázni kell nem mindenki az aki,érted,vannak itt olyanok aki csajnak adja ki magát,közben meg egy csávó aki így bolondítsa el a gyengeelméjűek.Szal kell azért vigyázni.Sok sikert bro.
2019. jan. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Szólj ha hasonló korba találtál egy megbízható magánakvaló visszahúzódó lányt, ott leszek! :D

Bár nekem élőbe tuti nem menne egy ismeretlennel, de itt GYK-n beszéltem már 1-2 ilyen lánnyal. Próbáld meg, hátha te kedvelhető vagy és több szerencséd lesz

2019. jan. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 PeterN1971 válasza:

Szerintem a kérdés nem az, hogy hol lehet ismerkedni, hanem az, hogy hogyan... Javaslom, hogy olvasd el az alábbi cikket.

[link]

2019. jan. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tanácstalan Lány ***** válasza:
Itt vagyok 😂
2019. febr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!